0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

JJ קוסמטיקס

JJ קוסמטיקס

לימודי איפור מקצועי ב- JJ קוסמטיקס
איפור מקצועי הוא אחד הקורסים המגוונים ביותר הקיימים במכללת JJ קוסמטיקס ובעולם לימודי האיפור.במסגרת הקורס מוקנה לתלמידים ידע כולל ועשיר אודות מבנה הפנים ושפע האפשרויות בהן ניתן להשפיע על מראה הפנים באמצעות איפור. בוגרי הקורס יידעו כיצד ניתן לטשטש פגמי עור, להבליט תווי פנים, להדגיש הבעות שונות וליצור מראה פנים צעיר יותר או מבוגר יותר באמצעות איפור. קורס איפור מקצועי במכללת JJ קוסמטיקס, המכללה לקוסמטיקה ולמדעי היופי, כולל נושאים רבים ומגוונים בניהם: היכרות עם עולם האיפור, איפור בתנאי תאורה משתנים, מבנה הפנים, סוג העור וגווניו השונים, איפור למראה טבעי, טשטוש תווי הפנים ועוד. הלימוד של כל אחד ואחד מנושא הקורס מתבצע על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב, גם כמאפרים בשטח וגם כמדריכים בכיתה, על מנת להקנות לכל אחד ואחת מהתלמידים והתלמידות המשתתפים בקורס את הכלים המקצועיים ביותר, תוך הקפדה על אווירה לימודית נעימה, תוך מתן יחס אישי.

לימודי איפור נוספים ב- JJ קוסמטיקס
בנוסף לקורס האיפור המקצועי, JJ קוסמטיקס, המכללה לקוסמטיקה ומקצועות היופי, מציעה מספר קורסים נוספים: איפור קבוע, איפור עצמי ואיפור לנערות.

קורס איפור קבוע.
איפור קבוע מאפשר לנשים להדגיש את תווי הפנים שלהן באופן קבוע בלי צורך לחדש את האיפור מדי יום. קורס איפור קבוע במכללת JJ קוסמטיקס, מקנה לבוגריו את כל הכלים התיאורטיים והמעשיים הדרושים ליצירת איפור קבוע באופן מקצועי.

קורס איפור עצמי
קורס זה נועד עבור מי שמבלה שעות מול מראת האיפור ולא מצליחה להגיע לתוצאות משביעות רצון. במהלך הקורס, מקבלות התלמידות עצות מעשיות וטיפים לאיפור עצמי ומראה זוהר.

קורס איפור לנערות
את היסודות לאיפור נכון מומלץ להניח כבר מגיל צעיר. בקורס איפור לנערות של JJ קוסמטיקס נלמדים כל היסודות לאיפור מושלם.