0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

קורס איפור ויצו

קורס איפור ויצו

קמפוס ויצו דואג לעתיד המקצועי של כל אישה המעוניינת לפתח קריירה מקצועית. מי שמתחברת לצבע ולסטייל ואוהבת את מקצועות הטיפוח, מוזמנת ללמוד קורס איפור. ישנו מגוון רחב מאוד של קורסים במקצועות היופי והאסתטיקה . הקמפוס, פתוח לטיפולי יופי ולכל מי שמעוניינת ללמוד את רזי המקצוע. המחירים בויצו הם מאוד אטרקטיביים והתלמידות נהנות מפרקטיקה של מקצועות היופי. הקורס לאיפור הינו בפיקוח משרד התמ"ת והתעודה שמקבלת התלמידה בתום הקורס היא מטעם ויצו. מטרת הקורס לאיפור היא הקניית תורת אמנות האיפור. בין הנושאים הנלמדים: איפור אירועים וכלות, איפור טבעי יום וערב, איפור טלוויזיה ומשחק, איפור לצילומי סטילס ופרסום, תורת הצבע, התאמת צבעים באיפור לפי סגנון הלבוש או לפי תסרוקת, קוסמטיקה כהכנה לאיפור, איפור מיוחד המתאים לבנות 50+, שיווק ומכירות פרסום עצמי.

מהו משך הקורס ומה חייבת לדעת כל משתתפת?
על מנת לעבור בהצלחה את קורס האיפור מטעם ויצו, נדרשת משמעת עצמית גבוהה, יצירתיות, כישרון ואהבה לתחום הטיפוח והאסתטיקה. רק אלה שיהיו רציניים וילמדו את הקורס ולא יחסירו אף יום, יוכלו להשתלב לאחר סיום הלימודים בעבודה. על התלמידות לבצע תרגול מעשי רב. הקורס יכלול 4 מפגשים פעם בשבוע , או בשעות הבוקר או בערב. במסגרת הלימודים, התלמידות עוברות התמחות והתנסות מקצועית שבסופם יוגש פרויקט וייערכו צילומים. כל תלמיד ותלמידה יוצאים עם פרויקט אישי שייעשה על ידיו באמצעות מדריך שינחה אותה או אותו , וכל תלמידה תקבל ערכת מברשות מיוחדות.

למי מיועד קמפוס ויצו?
קמפוס ויצו מיועד לנשים וגברים בכל הגילאים ומכל שכבות האוכלוסייה המעוניינים ללמוד את מקצועות הטיפוח והיופי. קמפוס ויצו, עוזר לנשים ללמוד מקצוע. הסטודנטים רוכשים ידע רב בניהול העסק והתנהלותו מול הלקוחות, ספקים ובירוקרטיה הקשורה לניהול העסק. שעות ההדרכה מיוחדות לוויצו ולא ניתנות באף קורס אחר לאיפור המתקיים אצל המתחרים השונים.