0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

מכללת LFA

מכללת LFA

לימודי איפור מקצועי
עבודה בתחום האיפור המקצועי היא חלומן של רבות. בין אם מדובר באיפור מקצועי לכלות ביום חופתן, בהשתתפות בהפקות אופנה נוצצות, או באיפור דוגמניות המופיעות על שערי מגזינים נפוצים. גם אם את מתאפרת נהדר בעצמך וכל החברות מבקשות ממך שתאפרי אותן, כדי להצליח בתחום הזוהר התחרותי של האיפור המקצועי, לא תוכלי להסתפק בכישרון הטבעי שלך בלבד. על מנת להפוך למאפרת מקצועית את צריכה ללמוד את סודות המקצוע מהטובים ביותר. החדשות הטובות הן שכיום את יכולה לעשות את זה גם בכרמיאל, במכללת LFA, בית הספר לקוסמטיקה, המציע לתושבות הצפון, קורס איפור מקיף ומקצועי ביותר.

קורס איפור במכללת FLA
קורס איפור מקצועי במכללת FLA, נמצא בפיקוח משרד התמ"ת. מאחורי תוכנית הלימודים המקיפה והעשירה של קורס האיפור, ניצב אמן האיפור בועז שטיין והשיעורים מועברים על ידי מאפרים מקצועיים מובילים, העוסקים שנים רבות באיפור מקצועי בארץ ובחו"ל. הקורס כולל עשרים וחמישה מפגשים בני ארבע שעות אקדמיות כל אחד, במסלול בוקר או ערב וכולל מגוון נושאים בניהם: מבוא לאיפור, אבחון סוג עור, מורפולוגיה, הסתרת כתמים, תיקוני עיניים, איפור ערב, איפור טלוויזיה, איפור פנטזיה ועוד. בוגרות הקורס יוכלו לצאת מצוידות בכל הידע התיאורטי והמעשי שיאפשר להן להשתלב במהירות בשוק האיפור המקצועי בישראל.

קורס איפור במכללת FLA ואפשר להתחיל לעבוד
כאמור, קורס איפור מקצועי במכללת FLA יעניק לך את כל מה שתצטרכי על מנת להתחיל לעבוד כמאפרת מקצועית. בסיומו של הקורס תדעי כיצד להתמודד עם מבנה הפנים של כל אישה, איך להדגיש יתרונות, לטשטש פגמים, להאיר את הפנים ולשוות להן מראה נוצץ ומוקפד. בנוסף קורס איפור מקצועי במכללת FLA יסייע לך לפתח את היצירתיות והחוש האסתטי שלך וחשוב מכול: יעניק לך ידע עסקי ושיווקי שיאפשר לך לפתוח עסק משלך.