0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

מחיר קורס איפור בבתי הספר של המאפרים הידועים ביותר בישראל

מחיר קורס איפור בבתי הספר של המאפרים הידועים ביותר בישראל


בית הספר הידוע לאיפור מקצועי "אל מקיאג'" ידוע גם כמכללה הבינלאומית למקצועות האיפור. לבית הספר יש סניפים בתל אביב, קניון מלחה ירושלים, באר שבע וחיפה. באל מקיאג' יש מסלולי איפור ייחודיים שלאחר סיומם הבוגרים זוכים לתעודת מאפרים מקצועיים. המחירים של אל מקיאג' לקורסי האיפור משתנים בין המסלולים ותקופת הלימודים. בנוסף למכללת אל מקיאג', יש לחברה 26 חנויות בכל הארץ ששם מוכרים מוצרי איפור ומועברות סדנאות איפור. בוגרי המכללה לאיפור מקצועי באל מקיאג' יוכלו בתום הלימודים להשתלב באחת מרשת החנויות כמאפרים מקצועיים והמצטיינים ביותר, יוכלו לעבוד כמדריכים בבתי הספר לאיפור ששייכים לרשת.

ללמוד איפור מקצועי אצל ירין שחף
ירין שחף, הינו מאפר בעל שם ידוע שהקים את בית הספר הגבוה למקצועות האיפור. בית הספר, מציע מגוון של קורסים בתחום האיפור. בבית הספר לאיפור מקצועי של ירין שחף, לומדים כיצד לבצע איפור כלות, איפור לצלמים ותצוגות אופנה, איפור אמנותי, איפור לקליפים, פרסומות, טלוויזיה, קולנוע, תיאטרון קורסים מיוחדים לאיפור אישי והשתלמויות למאפרים מקצועיים. המחירים שלקורסי האיפור השונים בבית הספר של ירין שחף משתנים בהתאם לבחירת המסלול והקורס לאיפור, וניתן לברר את המחירים והמסלולים לפני ההרשמה.

ללמוד איפור איכותי ומקצועי אצל מיקי בוגנים
האקדמיה לאיפור של מיקי בוגנים, הינה איכותית וחווייתית. שמו הגדול של מיקי בוגנים כמאפר מקצועי מהשורה הראשונה שאיפר את גדולי האמנים בכל התחומים, את הדוגמניות והסלבים, הוא מבין המבוקשים ביותר ללימודי מקצועות האיפור. ללמוד אצל מיקי בוגנים זו בהחלט יוקרה. סגל ההוראה בבית הספר של מיקי בוגנים הינו מבין הידועים והמוכרים בתחום. הקורסים לאיפור מעמיקים ונרחבים. קבוצות הלימוד הינן קטנות והדגש הינו בתשומת הלב לכל תלמיד ותלמיד הלומדים בקורס. המחירים משתנים לפי הקורס, המסלול ותקופת הלימוד.

ללמוד איפור אצל עדה לזורגן
הכוכבים בכוכב נולד, ושאר התכניות הידועות בטלוויזיה, אופרו ע"י עדה לזורגן. לתלמידי הקורס ניתן יחס אישי ועל כל 3-4 תלמידים יש מורה בכירה, בסטודיו של עדה לזורגן לומדים שיעורים תיאורטיים מעמיקים בתחום האיפור והפרקטיקה היא רחבה. בתום הקורס תינתן הכוונה מקצועית על מנת שהבוגרים ישתלבו בשוק העבודה בתחום כמאפרים מקצועיים. בגלל שבית ספר של עדה לזורגן למקצועות האיפור הוא ידוע, יש לקחת בחשבון כי מספר המקומות מוגבל. מי שיסיים את הקורס תינתן לו הנחה משמעותית ברכישת מוצרי האיפור הידועים של עדה לזורגן.