0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

מחיר קורס איפור אישי מאק \ מיקי בוגנים \ איל מקיאג'

מחיר קורס איפור אישי מאק \ מיקי בוגנים \ איל מקיאג'

אם כבר רכשת את כל מוצרי האיפור הטובים ביותר אבל אינך יודעת בדיוק מה עושים איתם, ישנן סדנאות איפור אישיות המותאמות במיוחד בשבילך. יש בסדנאות לאיפור התאמת צבעים, איפור למבנה הפנים, איפור יום ואיפור ערב. באמצעות הסדנה תדעי כיצד להשתמש במוצרי האיפור השונים ואיזה סוג של איפור יחמיא בדיוק לפנייך.

קורס איפור אישי של חברת מאק
בסדנת האיפור של ענקית האיפור מאק, תוכלי ללמוד כיצד לקרב עיניים רחוקות, להרחיק עיניים קרובות, להבליט עיניים שקועות, למחוק קמטים ופגמים שונים בעור, להקטין אף ולשדרג את מבנה הפנים. בסדנת האיפור של מאק יעניקו לך כלים עוצמתיים שתוכלי להשתמש בהם בכל הזדמנות. יש גם סדנת איפור מקצועית בת שעה וחצי בה ירכשו הנשים ידע על איפור בסיסי, מי שמעוניינת להמשיך בסדנות כמו איפור ערב ואירועים. המאפרת מדגימה את האיפור על חצי מהפנים על מנת שתוכלי לראות את ההבדל המשמעותי בין איפור נכון לבין איפור שאינו מדגיש או הולם את תווי פנייך.. ניתן לעבור סדנת איפור בסניפי הרשת של מאק, ניתן לערוך סדנת איפור בבתים הפרטיים בתוספת תשלום.

קורס איפור אישי של מיקי בוגנים
תוכלו לפגוש את אחד מגדולי המאפרים בארץ – מיקי בוגנים. באמצעות המאפר הנודע, תוכלי לדעת איך להתאפר בדרך הכי מקצועית. מיקי בוגנים, יתאים עבורך את מוצרי האיפור המתאימים לפנייך. תוכלי לקבל מראה זוהר ומחמיא שילווה אותך גם בדרך לעבודה וגם בדרך לאירוע נוצץ אליו תוזמני. המפגשים של סדנאות האיפור המועברות ע"י מיקי בוגנים אורכים כשעתיים במתחם הבורסה ברמת גן, קורס כזה עולה כמה מאות שקלים אך שווה כל שקל.

קורס איפור אישי של אל מקיאג'
אם את מחוברת לאיפור אך אינך יודעת סודות מקצועיים, ומעוניינת לאפר את עצמך באופן מקצועי שיחמיא לך, חברת אל מקיאג' הידועה כחברת האיפור מן הגדולות והמובילות בשוק האיפור בארץ ובעלת בתי הספר הגבוהים למקצועות האיפור, עורכת סדנאות אישיות לנשים בדיוק כמוך המעוניינות להיראות במיטבן עם איפור מתאים ומחמיא. כל אישה חייבת לדעת מה היתרונות ומה המגרעות שלה על מנת להדגיש את התווים היפים בפניה ולטשטש פגמים וקמטים בעור. בסדנה האישית לאיפור של אל מקיאג' תוכלי גם בתום הסדנה לרכוש את המוצרים שיחמיאו לפנייך ולצרכייך. תוכלי באמצעות הדרכה צמודה, לעקוב אחר שלב שלב ולחזות בשינוי המדהים שייערך בפנייך. סדנת האיפור היא בת שעתיים ועולה כמה מאות שקלים.