0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

ירין שחף - כתובת חדשה בתל אביב וטלפון

ירין שחף - כתובת חדשה בתל אביב וטלפון

ישנם מאפרים בתחילת דרכם, ואחה שאף נמצאים זמן ימה בתחום , המחפשים להתמקצע כל העת. יש כאלה שמעוניינים לפתח את האיפור לקריירה משגשגת לאורך הרבה שנים. ידוע , כי עבודה קשה בתחום זה הינה מילת המפתח להצלחה. בכל מקצוע , ידע הוא כוח ולכן חשוב, במיוחד בתחום האיפור, להתמיד בלימודים והשתלמויות אצל טובי המאפרים המובילים בתחום כמו למשל, לימודים ברמות שונות אצל המאפר הידוע, ירין שחף.

 

יש לדעת בתחום האיפור ולחקור עליו , להשתתף בהשתלמויות השונות גם למקצועיים מבינכם , היות ותחום זה טומן הרבה חידושים בכל פעם.

קצת יותר על בית הספר לאיפור מקצועי של ירין שחף

בית הספר לאיפור מקצועי של ירין שחף , נחשב מזה שנים רבות לבין המובילים בארץ למקצועות האיפור. הוא הוקם בשנת 1986, והוא מציע קורסי איפור שונים בתחום: אומנות, קולנוע וטלוויזיה, תיאטרון ועוד. השיטה והמטרה בבית הספר לאיפור מקצועי של ירין שחף, היא להקנות לתלמידים את מרב סגנונות האיפור באמצעות מורים שונים הנחשבים למובילים בתחומם. ירין שחף בעצמו משתתף בכל הקורסים ומעניק לתלמידים את המגע האישי והמיוחד שלו בתחום האיפור.

הקורסים לאיפור של ירין שחף, הינם קורסים חווייתיים והם מעודכנים בטרנדים העכשוויים בתחומי האיפור השונים. בקורס, ילמדו התלמידים לימוד תיאורטי ומעשי כמו התנסות בחומרי איפור , פיתוח טכניקות איפור שונות. בית הספר של ירין שחף , מקנה לתלמידיו את הכלים הדרושים להם להצלחת הקריירה בתחום האיפור.
רוב המאפרים הגדולים בארץ הם בוגרי בית הספר של ירין שחף
זאת כבר עובדה , שכ-80% מבוגרי בית הספר לאיפור של ירין שחף הם המאפרים הידועים בארץ.

קורס האיפור המקצועי של ירין שחף , נמשך כחצי שנה ונערך בשעות הנוחות של התלמידים. השיעורים מתחלקים לשניים , החלק הראשון מוקדש לתיאוריה וכולל נדגמות והרצאות , ובחלקו השני של השיעור , תוכלו כבר לקבל הדרכה מקצועית מבכירי המאפרים של בית הספר המקצועי לאיפור של ירין שחף . תלמידים שירגישו כי הם זקוקים לחזוק נוסף , יוכלו להיעזר בתרגולים נוספים ועבודות שיעשירו את תיק העבודות שלהם. יש לרכוש ערכת איפור מקצועית מביה"ס לאיפור של ירין שחף. בסיום הלימודים , כל תלמיד יקבל כרטיס מאפר מקצועי המוכר ברחבי העולם והנחות משתלמות בחנויות לרכישת איפור מקצועי.