0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

המכללה לקוסמטיקה רפואית ברמת גן - לימודי איפור קבוע

המכללה לקוסמטיקה רפואית ברמת גן - לימודי איפור קבוע

ידוע, כי האיפור גוזל מאתנו לא מעט זמן. לא כולן יודעות כיצד להתאפר ומעוניינות להיות מאופרת מהזריחה עד השקיעה... אין יותר קל מזה, במיוחד שהאיפור נעשה בהתאמה למבנה הפנים. מי מאתנו לא חולמת להיראות תמיד במיטבה מבלי להתאמץ. יש סיבות נוספות מדוע הרבה נשים מעוניינות דווקא באיפור קבוע, יש כאלה הסובלות מהזעת יתר ולא מתאים להם להתאפר באיפור רגיל, או כאלה הסובלות מאלרגיות בעור שרק איפור קבוע יוכל להתאים לצרכיהן.

מה לומדים בתחום האיפור הקבוע במכללה לקוסמטיקה רפואית ברמת גן?
בגלל שתחום האיפור הקבוע הפך להיות כה פופולרי בשנים האחרונות, הרבה נשים וקוסמטיקאיות מקצועיות מעוניינות ללמוד תחום זה. ישנן הרבה מכללות המציעות לימודי איפור קבוע. במכללה לקוסמטיקה רפואית ברמת גן, תוכלו למוד איפור קבוע בדרך הכי מקצועית ומעמיקה. המכללה לקוסמטיקה רפואית ברמת גן, הינה מהמובילות בתחומי הקוסמטיקה והיא מעמידה לרשות התלמידים את מיטב המורים והמרצים בתחומי הקוסמטיקה השונים. מטרת הקורס היא הכרת הציוד והמכשור, הכרת סוגי הפיגמנטים, ערבוב ובחירת צבעים בהתאמה לגיל האישה ולאורח חייה. בקורס ילמדו התלמידות על עיצוב הגבות, מילוי, תיחום, עיצוב שפתיים והדגשת קו העין. ניתן באמצעות האיפור הקבוע גם לטשטש כתמי עור הנראים לעין. בקורס לאיפור קבוע במכללה לקוסמטיקה רפואית ברמת גן, התלמידות ילמדו להתאים את האיפור לפי מבנה פניה של כל לקוחה המעוניינת באיפור קבוע.

כמה זמן לומדים איפור קבוע?
לימודי האיפור הקבוע נמשכים 48 שעות לימוד ב 12 מפגשים. ניתן ללמוד במסלולי בוקר או ערב הכול בהתאם לנוחות התלמידים. בתום הלימודים, התלמידים יוכלו לעצב ולהדגיש את תווי הפנים של לקוחותיהם ויוכלו להתאים את האיפור הספציפי לכל אחת בהתאם לגילה ולדרישותיה. המכללה לקוסמטיקה רפואית ברמת גן, תעזור לתלמידיה במציאת עבודה בתחום האיפור הקבוע ותהיה עם התלמידים בקשר אדוק לכל פניות התלמידים ואף תאפשר לתלמידיה להשתתף בהרצאות כמו חידושים בתחום האיפור הקבוע ועוד. בתום לימודי האיפור הקבוע, התלמידים יקבלו תעודת הסמכה כמאפרים קבועים. קורס זה, מוכר גם כגמול השתלמות.