0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

ביוטי קולג' סניפים - ראשון לציון (קניון הזהב), קרית ביאליק, חיפה - טלפון

ביוטי קולג' סניפים - ראשון לציון (קניון הזהב), קרית ביאליק, חיפה - טלפון

ביוטי קולג' הוא המרכז המוביל לקוסמטיקה רפואית ומקצועית הפועל מזה 13 שנה. בית הספר למקצועות האיפור והקוסמטיקה, ממוקם בראשון לציון במקום מרכזי ונוח. ניתן ללמוד בבית הספר של ביוטי קולג'': בניית ציפורניים, איפור מקצועי, איפור קבוע, פדיקור רפואי, שעווה ועיצוב גבות, הלחמת ריסים ועוד. כל התלמידים בביוטי קולג' בראשון לציון, בונים לעצמם מסלול רחב ומקיף במטרה להתמקצע בתחומים השונים אותם הם בחרו ללמוד, עד לקבלת הידע המקצועי והביטחון העצמי בקורסים השונים כמו למשל בקורס לאיפור מקצועי.

במסגרת הקורס לאיפור מקצועי בביוטי קולג' , יילמדו כל נושאי האיפור. הקורס ישלב בין הכרת חומרי האיפור ולימוד פרטני של כל סוגי האיפור השונים. תכנית הלימודים במכללת ביוטי קולג' הממוקמת בראשון לציון, מותאמת לדרישות המקצועיות הבין לאומיות. המורים הם מהמובילים בתחום האיפור שחוץ מרזי מקצוע האיפור, הם מעניקים יחס חם ואישי לכל תלמיד ותלמידה. ישנם מסלולי בוקר וערב ומשך הקורס הוא כ- 12 מפגשים הנערכים פעם בשבוע כשכל מפגש אורך כשלוש שעות. מחיר הקורס, יכלול גם תיק איפור עשיר במוצרי טיפוח יוקרתיים של חברות בינלאומיות.

מה לומדים עוד במסגרת איפור מקצועי בביוטי קולג' בראשון לציון?

הקורס מקנה גם את הכרת חומרי האיפור השונים, טיפוח והעשרת העור, סידור ואיפור גבות, למידה של כל סגנונות איפור העיניים, איפור כלות, איפור ערב, איפור אופנה וטלוויזיה, איפור נשים מבוגרות ועוד. בית הספר לאיפור מקצועי ביטוי קולג' בראשון לציון, רואה את ההצלחה שלו בהכנת התלמידים לכניסה אל שוק העבודה. הצוות של המורים בביוטי קולג', משקיע משאבים רבים בנתינת כלים עסקיים ושיווקיים לתלמידים המעוניינים לפתוח עסק משלהם או להיות מאפרים מקצועיים עצמאיים.

להפוך לחלק מתעשיית הזוהר באמצעות לימודי איפור מקצועי בביוטי קולג'
תחום האיפור המקצועי התפתח מאוד בשנים האחרונות ומושך אליו נשים וגברים המעוניינים להפוך לחלק מתעשיית הזוהר. קורס איפור מקצועי בביוטי קולג' בראשון לציון, יעניק לתלמידים את הכלים הנדרשים, כך שיוכלו להשתלב בתחום ולהפוך את התלמידים המוכשרים למאפרים מקצועיים מן השורה הראשונה במשך הזמן. קורס לאיפור מקצועי, יכלול שנים עשר מפגשים והתלמידים הלומדים בקורס, יכירו את חומרי האיפור, איפור עדכני והתנסות מעמיקה בכל סוג האיפור הקיימים בשוק.