0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

ביוטי קולג'

ביוטי קולג'

לימודי איפור זה ביוטי קולג'
ביוטי קולג', המרכז המוביל לקוסמטיקה רפואית ומקצועות הטיפוח והיופי, פועל כבר למעלה משלוש עשרה שנה בראשון לציון, ומעניק הכשרה מקצועית בתחומים רבים כגון: קוסמטיקה רפואית, בניית ציפורניים, איפור קבוע, מניקור, פדיקור, שעווה, עיצוב גבות ועוד. שיטת הלימוד הייחודית של ביוטי קולג', כוללת לימודים עיוניים, לצד תרגול מעשי פרטני המתייחס ליכולות ולשאיפות של כל תלמידה. השיעורים בביוטי קולג', מועברים על ידי צוות מקצועי ומנוסה שרכש ניסיון רב בכיתת הלימוד ובשטח. המדריכים של ביוטי קולג' מתעדכנים בתדירות בחידושים האחרונים בתחום האיפור, על מנת להעניק לבוגרות את הידע השימושי ביותר, שיאפשר להם להתחיל לעבוד כמאפרות מקצועיות מיד בסיומו של הקורס. אם גם את רואה את עתידך המקצועי כמאפרת מקצועית, את לא צריכה לחשוב פעמיים, הירשמי עוד היום לקורס איפור מקצועי או קורס איפור קבוע במכללת ביוטי קולג' בראשון לציון.

קורס איפור מקצועי בביוטי קולג'
תחום האיפור המקצועי התפתח רבות בשנים האחרונות והוא מושך אליו יותר ויותר בנות החולמות להפוך לחלק מתעשיית הזוהר, להשתתף בהפקות נוצצות, ללוות כלות ביום החופה או לאפר דוגמניות לפני צילומי אופנה. קורס איפור מקצועי בביוטי קולג', יעניק לך את כל הכלים הנדרשים על מנת להשתלב בתחום ולהפוך למאפרת מבוקשת ומקצועית. הקורס, שנערך במשך שניים עשר מפגשים, מקיף את הנושאים: הכרת חומרי האיפור, לימוד פרטני של כל סוגי האיפור והתנסות מעמיקה.

קורס איפור קבוע בביוטי קולג'
איפור קבוע הוא פתרון מושלם עבור נשיםשרוצות להיראות טוב ללא מאמץ, נשים שמתקשות להתאפר, נשים בעלות פגמים או א-סימטריה בפנים, אלרגיה לחומרים שבאיפור, או נשים הסובלות מהזעת יתר. בקורס איפור קבוע בביוטי קולג', תוכלי ללמוד ולהתנסות בכל סוגי המכשור המובילים והמתקדמים ביותר המשמשים לטיפול במצבים אלו.