0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

איל מקיאג' כרמיאל

איל מקיאג' כרמיאל

בית הספר של מקצועות האיפור והקוסמטיקה של איל מקיאג' , נוסד לפני יותר משלושים שנה בעיר ניו יורק. בשנת 1996 , הוקמה רשת אל מקיאג' בארץ ע"י חנוך רידר והמאפרת הידועה , גלית ורטהיים. מאז , החברה מתפתחת ומקימה בתי ספר לאיפור נוספים על פי הידע והניסיון של אל מקיאג'.

כיום , ישנן ארבע מכללות בארץ , בחיפה , בתל אביב , בירושלים ובבאר שבע. במשאל של עיתון ידיעות אחרונות , זכה בית הספר לאיפור של חברת "אל מקיאג'" כבר שלוש שנים ברציפות , במקום הראשון כבית הנספר המוביל בארץ למקצועות האיפור והקוסמטיקה. לחברת אל מקיאג' , יש 26 חנויות רשת שהן נקודות מכירה ומרכז הדרכה לסדנאות איפור ושירותים שונים בנושא הקוסמטיקה והאיפור.

איכות בלתי מתפשרת של לימודים
כמותג ידוע , חברת אל מקיאג' מעודכנת בטרנדים העכשוויים והבלתי משתנים בתחום האיפור. גם בתחום המוצרים שלה , חברת אל מקיאג' אינה מתפשרת על מוצריה , והיא שומרת על רעננות ומעודכנת גם בתחום האיפור הטבעי והבריא כמו הסדרה המינרלית של חברת אל מקיאג'.

מכללת אל מקיאג' המתמחה באיפור מקצועי וממוקמת בכרמיאל מעוצבת בסטנדרטים גבוהים על מנת שהסטודנטים יחוו רמת לימודים ברמה של מאסטר באמצעות צוות מורים מוביל בתחום האיפור והיופי. המפגשים במכללת אל מקיאג' הממוקמת בכרמיאל, הם מפגשים מרתקים ומעניינים שיחשפו את התלמידים לעולם הזוהר והאופנה , כמו למשל תצוגות אופנה , צילומי טלוויזיה , ועוד. הקורס של רשת מכללות אל מקיאג' הממוקם בכרמיאל ועוסק באיפור המקצועי , יפתח דלתות רבות לבוגרי הקורס גם בארץ וגם בעולם.

קורס המוכר מטעם התמ"ת


קורס האיפור המקצועי של רשת המכללות אל מקיאג' הממוקם בכרמיאל , מוכר מחברת התמ"ת. המטרה של פתיחת הסניף של אל מקיאג' בכרמיאל , הינה להגדיל את היצע הלימוד ושוק העבודה באזור צפון הארץ. הקורס הראשון שיפתח ברשת המכללות של אל מקיאג' בכרמיאל , הינו קורס "ביוטי" שזה אחד הקורסים הנחשקים ביותר של רשת מכללות אל מקיאג'..