0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

מקומות לאיפור קבוע

 מקומות לאיפור קבוע

הבוקר הינו מרוץ קבוע ומרגיז עבור רוב הנשים, אנחנו מתקלחות מהר, מתלבשות, מתאפרות, מסדרות את הילדים לגנים ובתי הספר, ונושמות מהר מרוב הלחץ...זו הסיבה שהרבה נשים הולכות למכונים לאיפור קבוע. החיסכון בזמן הוא אדיר וגם כמובן בכסף, אם תחשבו כמה כסף הולך לכן בשנה על איפור לא תאמינו.. לא כולנו יודעות להתאפר באופן מושלם ובימי הקיץ אנו מזיעות מהחום והאיפור לא נראה עלינו יפה לאחר מספר שעות.

באיפור קבוע אנו מדגישות את קווי הפנים שלנו ונראות יפות ומטופחות תמיד. עבור נשים דתיות שאינן יכולות להתאפר בשבת, ובחגים והפתרון של איפור קבוע יהווה עבורן פתרון מושלם. הטכניקה של איפור קבוע היא פשוטה, הפיגמנטים של הצבע, מוחדרים לעור הפנים והצבע מופק ממינרלים טבעיים. המכשיר בו מבצעים את האיפור הקבוע נראה כמו עט עבה המחובר למיכל צבע. לפני ביצוע האיפור הקבוע, מרדימים את מקום האיפור בקרם מאלחוש על מנת שלא יהיו כאבים במקום. לרוב, לאחר האיפור תהיה אדמומיות קלה ולאחר כמה ימים היא תרד באופן טבעי. מקומות לאיפור קבוע בפנים זה בדרך כלל: גבות, כמו מילוי גבות או הדגשת הצבע שלהן, מילוי "חורם" בגבות ועוד. איפור קבוע בעיניים כמו איילנר הינו הכי מקובל בתחום האיפור הקבוע, האיילנר יבליט את העיניים וייראה טבעי לגמרי.

מקומות לאיפור קבוע נוספים זה כמובן השפתיים. קו של תיחום השפתיים ייעשה באמצעות האיפור הקבוע, ניתן להדגיש את השפתיים ולהקנות להן מראה מלא וחושני מבלי להזריק סיליקון לאזור זה. באיפור קבוע, נחתן למלא מקומות אפילו בעור הקרקפת בהן יש קרחות או שיער דליל במיוחד. ניתן באותו צבע השיער למלא את המקומות וכך לא רואים שישנם קרחות או שיער דליל באזורים שונים בעור הקרקפת. כל שלוש שנים, צריך לחזור על המילוי בעזרת צבע נוסף וכך לשמור על חיות הצבעים באיפור הקבוע. אם אתן מעוניינות באיפור קבוע וחששתן עד כה, נוכל לתת לכם מידע על מקומות לאיפור קבוע, אותו מבצעות הקוסמטיקאיות המומחיות ביותר בתחום. לנו יש ניסיון של שנים בתחום האיפור הקבוע ונוכל לתת לכם את ספק השירות הטוב ביותר. אתן מוזמנות להשאיר טלפון ואנו נשמח לחזור אליכן בהקדם או שתתקשרו אלינו.