0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

מהו שכרה של מאפרת מקצועית?

מהו שכרה של מאפרת מקצועית?

למי שמעוניין ללמוד איפור ואוהב את מקצועות הסטיילינג, חייב לדעת שיש להשקיע הרבה בתחום, השאלה אם אתם מעוניינים לעבוד כמאפרים מקצועיים כהכנסה נוספת או הכנסה עיקרית. למי שמאוד מוכשר, בית הספר יכול לדאוג לו למקום עבודה. לעתים מאפרים מקצועיים, לא בלבד שיש להם עבודה בשלל תחומים הקשורים לאיפור כמו: איפור טלוויזיה, תיאטרון, דוגמניות, ואירועים, יוכל אף ללמד בבית ספר לאיפור, הכול תלוי ברצינות וכמה כל אלד מעוניין להשקיע. יש כאלה הנכנסים גם לתחום האיפור הקבוע, שהפך להיות מבוקש מאוד בשנים האחרונות כך שיכולה להיות למאפר או למאפרת כזאת עבודה בשני התחומים.

מה הביקוש למקצוע האיפור?
איפור, הינו מונח לרכיבים קוסמטיים שמשמשים לצביעת הגוף והפנים. האיפור נועד לשיפור המראה של כל אישה. בעולם המודרני של היום, היופי והאסתטיקה תופסים מקום חשוב ויש דרישה מתמדת למאפרים בתחומים השונים. יש כאלה מאפרים המשתלבים בתעשיית המדיה והקולנוע או בחברות איפור מובילות, ויש כאלה העובדים באופן עצמאי לחלוטין. אם למדתם בבית ספר לאיפור מקצועי בעל שם, זה יכול לקבוע הרבה מאוד לגבי הקריירה שלכם. בית ספר לאיפור נחשב, יפתח לכם דלתות רבות לאפשרויות תעסוקה. חברות איפור רבות, מעוניינות להעסיק מאפרים מקצועיים על מנת להשיק מוצרים חדשים ולמכור אותם ללקוחות ברשתות השיווק השונות.

כמה מרוויחים מאפרים מקצועיים?
מאפר שכיר יכול להרוויח משכורת של 5,000-6,000 ₪ ואם הוא בעל ניסיון של מעל לשנתיים הוא יכול להגיע למשכורת של 6,000-8,000ש"ח . מאפרים עצמאיים יכולים להרוויח עבור כל לקוחה שהם מאפרים סכומים של 200-600 ₪, מאפרים מקצועיים מאוד יכולים להרוויח פי שתיים מזה. מנהל סניף של חברת איפור, יכול להרוויח סכום של 6,000-6,500 ₪. ניתן לעבוד כמאפרת מקצועית בסלוני כלות, מכונים קוסמטיים או לפתוח סטודיו לאיפור מקצועי.