0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

מאפר מקצועי עד הבית

מאפר מקצועי עד הבית

הרבה לומדות את תחום האיפור המקצועי. ניתן למצוא היום מאפרות ממש בכל מקום. יש כאלה הלומדות את תחום האיפור על מנת להיראות יפה ולא משתמשות בידע המקצועי שלהן כמקצוע, אך יש כאלה שממשיכות בלימודים משתלמות בכל מיני השתלמויות בארץ ובחו"ל והופכות להיות מאפרות מקצועיות מבוקשות בשוק.

בגלל התחרות רבה בשוק האיפור, הרבה מאפרות השתדרגו והן מגיעות לאפר את הלקוחה בביתה. המאפרות יגיעו לבית הלקוחה רק על מנת לזכות בעבודה. השירות הפך להיות מאוד נוח במיוחד כאשר משפחה שלמה מתאפרת לאירוע. הגעת המאפרת המקצועית עד בית הלקוחה, יוצרת מצב בו הלקוחה מרגישה מאוד בנוח בסביבה הטבעית שלה והיא חוסכת הרבה זמן. המאפרת לרוב תגיע פעמיים לפני האירוע לביתה של הלקוחה, פעם עבור איפור ניסיון ופעם עבור האיפור לאירוע.

כדאי להזמין מראש את המאפרת המקצועית לביתך. היא חייבת לראות את השמלה או הבגד אותו תלבשי לאירוע על מנת להתאים את האיפור. בדרך זו המאפרת גם מכירה את טעמה האישי של כל לקוחה. אם היא אוהבת איפור דרמטי, עדין וכו'. חשוב מאוד לבדוק את הכישורים של המאפרת כך שתהיי בטוחה כי המאפרת הינה מאוד מקצועית ותוכל לאפר אותך כראוי. לכלות, שירות זה מאוד מתאים, כי היא מספיק לחוצה ביום חתונתה והסביבה הטבעית שלה כמו הבית תקנה לה הרגשת רוגע וביטחון. לאחר איפור הכלה, המאפרת תוכל לאפר את אם הכלה ואחיותיה וכך כולן תהיינה מרוצות.

כשאתן מבצעות איפור ניסיון, כדאי כי המאפרת תאפר לכן רק חצי פנים וכך תוכלו לראות את ההבדל. המאפרת חייבת להיות סבלנית, במיוחד כשמדובר באיפור כלות. כלה מרגישה לחוצה מאוד ביום חתונתה ולכן המאפרת חייבת להיות בעלת אוזן קשבת ולשדר רוגע וחביבות כלפי הכלה. כשהכלה מרגישה שאין הרבה אנשים זרים סביבה היא רגוע ונינוחה יותר וכך האיפור הופך להיות עבורה נעים יותר. אם אתן מעוניינות למצוא מאפרת מקצועית שתגיע אליכן עד הבית, נוכל לתת לכם את המאפרות המקצועיות ביותר. יש לנו ניסיון רב בתחום האיפור ונוכל להמליץ לכן על ספק שירות מתאים. השאירו לנו את הטלפון שלכן ואנו נדאג כי טובי המאפרות יגיעו לביתכן לאיפור ניסיון ואתן כבר תחליטו בעצמכן אם היא מתאימה לכן.