0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

מאפרת מקצועית לבת מצווה

מאפרת מקצועית לבת מצווה

אחד האירועים בחייה של ילדה מתבגרת זה ללא ספק בת המצווה. ישנן המון הכנות סביב המסיבה הזאת ואתם מש עורכים לה הפקה אמתית.. האולם, התפריט, המוסיקה, קליפ בת מצווה , בוק בת מצווה, הבגד השיער, וכמובן האיפור. ברגע שתקבעו עם מאפרת מקצועית, כדאי כי תראו את תיק העבודות שלה בנושא איפור בת המצווה, על מנת להתרשם מכישוריה וניסיונה.

אם תקבלו המלצות על מאפרת מקצועית לבת מצווה, זה יעזור לכם המון במניעת טעויות. תשאלו את חברותיה בכיתה של כלת בת המצווה היכן הן התאפרו ואם איפור מסוים או הלוק הכללי של חברה של בתכם שחגגה בת מצווה נראה לה, תוכלו תמיד לבקש את הטלפון של המאפרת על מנת שתוכלו לקבוע עמה פגישה ולהתרשם ממנה. הרעיון הכללי באיפור כלת בת המצווה הוא שהיא אינה צריכה להיות צבועה ומאופרת מדי. יופי ורעננות הנעורים חייבת להשתקף מפניה. האיפור חייב להיות טבעי ובתולי במידת מה. רצוי לבצע איפור ניסיון לפני בת המצווה כך שכלת בת המצווה תהיה מרוצה מהאיפור המקצועי של המאפרת.

איפור העיניים לכלת בת המצווה חייב להיות כמה שיותר טבעי ועדין. צללית בגוון בהיר ואייליינר לא שחור אלא בגווני החום או האפור יהיו מתאימים ביותר לאיפור הילדה שחוגגת בת מצווה. מסקרה שקופה תהיה שילוב מדהים עם האיפור העדין של הילדה, היות ובגיל הזנה הריסים עדיין מלאות, כך שמסקרה שחורה תקנה מראה גס יותר וזו לא בדיוק המטרה של המאפרות המקצועיות שמאפרות ילדות החוגגות בת מצווה.

חשוב שתהיה כימיה בין המאפרת לילדה, הילדה תרגיש הרבה יותר בנוח כשהמאפרת תפטפט אתה ותהיה נינוחה. איפור חשוב מאוד לתמונות בת המצווה. אפור נכון ישדרג כל תמונה. הפנים לא יבריקו בתמונות והכול ייראה ממש מושלם. אם בתכם חוגגת בקרוב בת מצווה, ואתם מעוניינים למצוא לה מאפרת מקצועית, כדאי שתפנו אלינו. יש לנו המון ידע וניסיון בכל תחומי האיפור ונוכל לעזור לכם למצוא עבור בתכם את המאפרת האידיאלית. יש לנו את ספקי השירות הטובים ביותר, אז למה אתם מחכים?.. השאירו טלפון ואנו נחזור לכם עם כל הכתובות והטלפונים של טובי המאפרים בתחום בת המצווה. מזל טוב!