0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימודי איפור קבוע

לימודי איפור קבוע

לימודי איפור קבוע תפסו במרוצת השנים תאוצה עצומה בארץ. התחום יוכל לספק למי שלמדה את התחום הרב עבודה למשך הרבה שנים. כיום עם המרוץ המטורף של החיים והדרישות של הקריירה עבור כולנו, נשים לרוב אין להן זמן להתאפר ולא כולן יודעות גם כיצד להתאפר. הפתרון של איפור קבוע הינו מושלם עבור כולנו. נוכל תמיד להישאר יפות ומטופחות באמצעות איפור קבוע שיחזיק לנו שנים.

אם אתן מעוניינות ללמוד איפור קבוע, סכום הלימודים הינו בין 3,000-7,000ש"ח הכול תלוי באיזה בית ספר נלמד הקורס. אין תנאי קבלה מיוחדים וכל אחת יכולה ללמוד את המקצוע. הלימודים הם אינם פשוטים, וזה דורש מאתכן מחויבות ורצינות. החומר הנלמד בקורס לאיפור קבוע כולל את: מבנה העור ותווי הפנים, שיטות עבודה שונות במילוי של איפור קבוע, הצלה של תווי הפנים, תיאוריית הפיגמנטים וצבעי האיפור המוחדרים לעור, הכרת האביזרים לאיפור קבוע ועוד. הקורס יועבר באמצעות מורות מובילות בתחום זה והקורס יכול להימשך מספר חודשים. יש רמות שונות של לימודים למתחילים ולמתקדמים. בסוף הקורס, תקבלו תעודת הסמכה שנותנת לכן את האפשרות לעבוד במקצוע זה.

יש הרבה נשים שלאר שלמדו את קורס האיפור הקבוע פונות לעוד לימודים בתחום האיפור והקוסמטיקה. ישנן הרבה אפשרויות תעסוקה בתחום כמו עבודה בסלון לכלות, מספרות, מכוני קוסמטיקה ועוד. אם כבר החלטתן ללמוד איפור קבוע, הנושא החשוב ביותר עבורכן הוא בחירת בית הספר ללימודי איפור קבוע. חשוב כי ההסמכה בתום הקורס תהיה מאושרת ע"י משרד העבודה. חשוב כ משך הלמודים יהיה משנה עד שנה וחצי, כלומר באיפור קבוע, כדאי ללמוד קורס מתחילים ולאחר מכן לעבור לקורס מתקדמים על מנת להתמקצע בתחום.

הרבה קוסמטיקאיות לומדות איפור קבוע וכל מי שעוסקת גם בתחום האסתטיקה הטיפולית. מאפרות שונות נוטות ללמוד את הקורס לאיפור קבוע על מנת שתהיה להם עבודה בשני תחומים הקשורים לאיפור. אם אתן מעוניינות לקבל מידע בתחום לימודי איפור קבוע, אנו נמליץ לכם על ספק שירות מתאים, כמו בתי ספר גבוהים ללימודי האיפור הקבוע בבעלות מומחים בתחום. יש לנו ניסיון של שנים בכל תחום האיפור ונוכל לתת לכם עזרה בבחירת המקום המתאים ללימודים באזוריכם. תוכלו להשאיר לנו טלפון ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי – בהצלחה לכולן!