0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימודי איפור מקצועי

לימודי איפור מקצועי

יש נשים הנמשכות לאסתטיקה ולאיפור בכלל. במקצועות האיפור יש מגוון תחומים בהם ניתן להתמקצע כמו קורס לאיפור בסיסי, ומשם להתקדם הלאה. ההרגשה היא להיות בסלון יופי וללמוד בבית ספר לכל דבר. ניתן ללמוד איפור מקצועי מבלי לפגום בעבודה בה את עובדת. המפגשים הם בין 15-17 והמפגשים הם שבועיים.

הקורס מיועד לאלה המעוניינות להתמחות ביופי ואסתטיקה בכלל. הקורס יעניק לך תעודת כניסה לעולם הזוהר והאיפור המקצועי בכלל. בקורס ילמדו את סוגי האיפור השונים כמו למשל: איפור יום, איפור ערב, איפור כלות, איפור אופנה ועוד. קורס לאיפור מקצועי יוכל לתת לך גם את ההסמכה בתחום ואם יש כאל המעוניינות ללמוד גם קורס איפור טלוויזיה ובמה יוכלו ללמוד ולהשתלם בתחום זה. לאה המעוניינות ביצירה של ממש והן אומניות מלידה.. תוכלו להתמקצע בתחום איפור במה הכולל עבודה עם שעווה למתן אפקטים מיוחדים כמו דם ועוד הפקות תיאטרון המצריכות ידע בתחום של אפקטים שונים באיפור.

בתחום האיפור המקצועי, ניתן ללמוד גם ציורי גוף ואת רק תופתעי בכל פעם מחדש כמה תחומים שונים ומאתגרים יש בתחום לימודי האיפור המקצועי. תוכלו לעסוק בתחום האיפור לאחר סיום הלימודים אם זה כתחביב או פרנסה , הכול בהתאם לציפיות שלכן. יש מאפרות העבדות מהבית ויש כאלה הפותחות מכון משלהן. יש כאלה המעוניינות דווקא לעבוד מכונים או חברות גדולות בתחום האיפור המקצועי. יש כאלה המשתלבות יפה בסלוני כלות, כאלה המשתלבות בעבודה בטלוויזיה כמו איפור לפרסומות או לסדרות, איפור מקצועי עבור תצוגות אופנה, צילומי אופנה ועוד. משך הלימודים הם בין ארבעה חודשים לשנה וכל מפגש הוא בן שלוש שעות. אם גם אתן מעוניינות ללמוד בבתי הספר המובילים לאיפור מקצועי, נוכל לתת לכם את כל המידע הנחוץ עבור בתי הספר המובילים בתחום באזור מגוריכן. יש לנו ניסיון רב של הרבה שנים בתחומי האיפור השונים ונשמח תמיד להיות לכם עזר ולתת לכם את ספקי השירות הטובים ביותר. תוכלו להשאיר לנו את הפרטים או להתקשר אלינו ואנו נחזור אליכם בהקדם.