0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימודי איפור גוף

לימודי איפור גוף

איפור הגוף, הנו תחום המשלים את האיפור המקצועי. התחום הזה נמצא בפרסומות , תצוגות אופנה, ובמיוחד בצילום למגזינים בתחום האופנה. החומרים בהם עובדים מאפרי הגוף הם טבעיים בלבד. מי שיש לו כישרון אמנותי לציור ואוהב גם את תחום האיפור המקצועי, הלימודים הללו מתאימים עבורו. השימוש בציורי גוף יכול להקנות למראם של השחקנים להשתנות לגמרי. ניתן לגרום לנשים להיראות כגברים ולהיפך, לזקן להיראות כמו צעיר ולצעיר כזקן.. מה שרואים בסרטים כמו צלקות ופציעות זה לגמרי לא אמתי אבל זו בדיוק המטרה של ציורי גוף.

הדבקת קרחות ותוספי שיער יהיה חלק מהחומר הנלמד בלימודי איפור גוף איפור בסגנון הדראג והקברט יהיה נושא מעניין עבור לומדי הקורס. בתום הלימודים יכינו התלמידים תיק עבודות יחד עם המורים. אין חשש לעבוד עם הצבעים של איפור הגוף, מדובר בצבעי מים וצבעי שמן שהם היפו אלרגניים. הרבה מאפרי גוף מקצועיים מישראל, עובדים גם בהפקות גדולות בארץ ובחו"ל.

לא רק המוסד בו לומדים את לימודי איפור הגוף חשוב, אלא גם הכישרון שלכם באומנות. אדם הבוחר ללמוד איפור גוף, חייב שיהיה לו חוש מיוחד לאומנות ומעוף והכי חשוב יצירתיות לעסוק לאחר תום הלמודים במקצוע מרתק זה הפותח לכם את שעריו לעולם הזוהר והאופנה. בדרך כלל, איפור לטלוויזיה ותיאטרון, מיועד למאפרים מקצועיים המעוניינים ללמוד ציורי גוף. התלמידים בקורס, ילמדו כיצד יוצרים דמויות באמצעות איפור מורכב יותר תוך שימוש בחומרים שונים כמו שעווה ופלסטלינה מיוחדת המיועדת לפיסול הפנים ולשינויים. אין ספק, כי תחום זה הינו מאוד מרתק. ואין בעיה למצוא בו עבודה לאחר סיום הלימודים.

כיום, יש כל כך הבה שכלולים ואפקטים בתחום הקולנוע והטלוויזיה ולכן יש דרישה בתחום איפור הגוף. מי שכבר למד את קורס איפור גוף, יוכל ללמוד את תחום האיפור באפקטים. הביקוש הנו גדול וכל מי שמצטיין בלימודיו ייפתחו לו דלתות רבות בתחום הקולנוע והטלוויזיה. אם אתם מעוניינים להיכנס לעולם מרתק זה וכבר התנסיתם באיפור מקצועי, תוכלו ללכת שלב קדימה וללמוד את תחום איפור הגוף. אנו נוכל לתת לכם את רשימת בתי הספר לאיפור גוף הטובים ביותר בארץ. יש לנו ניסיון רב בתחום האיפור. אנו ניתן לכם את ספק השירות הטוב ביותר בתחום, מה שנותר לכם לעשות זה להשאיר לנו את הפרטים שלכם ואנו נחזור אליכם במהרה עם מידע רלוונטי עבורכם.