0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

כיצד מאפרים עיניים קטנות?

כיצד מאפרים עיניים קטנות?

רוב הנשים אוהבות איפור, אך לצערנו לא כל אחת יודעת להתאפר נכון. אם אישה מסוימת יש לה עיניים קטנות, היא לא אמורה לשים עיפרון שחור בעפעפיים, פעולה זו תקטין את עניה עוד יותר. גם צלליות כהות אינן מחמיאות לעיניים קטנות והמשחק עם צלליות בצבעים בהירים יחמיאו ואף יגדילו את העיניים. מוצרי האיפור ואיכותם הם חשובים אבל הטכניקה באיפור היא הרבה יותר חשובה ועל זה אפרט במאמר.

ניתן אף לבצע מראה מעושן באיפור העיניים אפילו אם יש לך עיניים קטנות, משחק עם הצלליות בצורה נכונה ומריחת עיפרון כהה בצדי העין יוכלו להגדיל את עיניך ולהקנות להן מראה מהמם. מי שיש לה עיניים קטנות במיוחד, מומלץ כי במקום עיפרון שחור בעפעף תשתמש עם עיפרון לבן שיגדיל את עיניה. על קו הריסים, מומלץ שלמי שיש עיניים קטנות תתחום אותו וטכניקה זו של איפור תגדיל את העין. למי שיש אירוע מיוחד, מומלץ בחום לבחור מאפרת מקצועית שלא תעלה לה הרבה כסף. אם המאפרת מצאה חן בעינייך והאיפור אכן היה מוצלח, כדאי כי תתענייני בסדנאות איפור שהיא מקיימת על מנת ללמוד יותר על רזי האיפור והטכניקות השונות.

איפור נכון ומחמיא, תורם רבות לביטחון העצמי של כל אישה. האיפור הנכון מתחיל עם עיצוב נכון של הגבות, הרי הגבות הן המסגרת של הפנים ועיצוב נכון של גבות יתרום הרבה לאיפור שלנו. הגבות שעוצבו נכון, יוכלו להבליט עיניים, ואף להגדיל אותן. מי שיש לה מבנה פנים עדין במיוחד, גבות בעיצוב דק יחמיאו לה, אך למי שיש פנים רחבות יותר, גבות עבות יתאימו להן יותר. כשאי למצוא קוסמטיקאית המתמחה בעיצוב גבות על מנת שתוכל להתאים את עיצוב הגבות למבנה פנייך.

ייתכן ואתן מחזיקות באיפור מאיכות טובה אך אינכן יודעות לנצל את המקסימום מאיפור איכותי זה. סדנאות איפור יכולות לתרום המון, אנו יכולים להמליץ לכן על מאפרות מהשורה הראשונה בתחום האיפור המקצועי שיוכלו לתת לכן מענה לכל השאלות וטכניקות האיפור המיועדות עבורכן. לכל אישה יש את מבנה הפנים שלה על מנת לאפר אותן נכון, חייבים לדעת את נקודות התורפה כמו איפור נכון של עיניים קטנות או שקועות. נשמח לתת לכן מענה באמצעות סדנאות איפור מקצועיות ומאפרות שיראו לכן כיצד איפור נכון יכול לשנות מראה של כל אישה, יש לנו ניסיון רב של שנים בתחום האיפור ואם תשאירו פרטים נשמח לחזור אליכן במהרה ונמצא לכם ספק שירות מתאים בתחום האיפור.