0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

המאפר של אתי גינזבורג (אסף באבו)

המאפר של אתי גינזבורג (אסף באבו)

לאתי גינזבורג יש את אחד המאפרים המובילים בישראל אסף באבו שהוא המאפר של שאר סלבס מפורסמים כמו גלית גוטמן, מירי בוהדנה, רותם סלע, ועוד. אסף באבו ידוע כמאפר כלות מקצועי וכך הוא התחיל את דרכו. המראה העכשווי כיום בתחום האיפור הוא המראה הטבעי יותר ואסף באבו, דוגל באיפור זה.

אם אתם מעוניינים לדעת מה אוהבות הסלבריטאיות בתחום האיפור וכיצד הן מעוניינות להתאפר, תוכלו לראות זאת על פי התמונות של יום כלולותיהן. הסלבריטאיות ברץ ובעולם, מתברר שהן מעדיפות את המראה הנקי יותר. האיפור הטבעי נובע מעבודתן בה הן צריכות להתאפר באיפור כבד והשינוי הכי מרענן עבורן זה דווקא להתאפר במראה טבעי ועדין. אסתי גינזבורג ביום חתונתה, הייתה כלה יפהפייה והיא הקפידה על מראה נקי ולא מאופר. המראה הרענן והטבעי החמיא לה מאוד והיא נראתה תמימה ובתולית ביום כלולותיה. לאתי גינזבורג, יש הדגשה עדינה במסגרת העין והסוד הגדל באיפור הטבעי הוא דווקא הוספה של ריסים מלאכותיות שמדגישות את המראה הטבעי באיפור מסוג זה.

אתי גינזבורג מספרת שבזכות המאפר שלה היא למדה להתאפר נכון. היא מדגישה את המסקרה שלה עם הצללה עדינה ביותר של צללית שחורה על קו הריסים. העיניים הן הכי חשובות באיפור ,מציינת אתי גינזבורג "העיניים הן הראי של הנפש וחשוב שיביטו לי ישר לעיניים...לכן אני מקפידה להדגיש אותן באיפור." עם פנים ומראה מושלם כמו של אתי גינזבורג, לא צריך הרבה איפור כי אין מה לטשטש...היא למדה להתאפר נכון בזכות המאפר שלה אסף באבו, שנחשב לאחד המקצוענים בתחום. אסף, נוהג להדגיש קלות את העיניים הוא מקפיד על איפור יסוד מושלם ומדגיש רק את הנקודות החשובות בפנים וגם, בצורה קלה ועדינה.

אסף, הוא נאפר כלות ידוע והמון כלות מעוניינות כי הוא יאפר אותן. יש הרב העדפות של כלות ואילו המעוניינות באיפור לאירועים מיוחדים יחפשו דווקא את המפורסמים לקבלת מראה מושלם. אם אתן מעוניינות במאפרים מובילים, תוכלו לפנות אלינו כי אנו מומחים בתחום האיפור המקצועי. נוכל אף לתת לכן את השימות הטובים יותר ואת ספק השירות שאתן מחפשות . השאירו נו פרטים או התקשרו אינו למספר המופיע באתר ונשמח לחזור אליכן בהקדם האפשרי.