0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

המאפרת של שרית חדד (איילת סינוואני)

המאפרת של שרית חדד (איילת סינוואני)

זה כבר מזמן לא סוד שהמאפרת האישית של שרית חדד היא איילת סינואני. היא מאפרת מקצועית וכבר שלוש עשרה שנה עוסקת במקצוע יש לאיילת סטודיו לאיפור מקצועי בגבעתיים. איילת סינוואני אף מעצת גבות מקצועית ומאפרת בתחרויות יופי שתצוגות אופנה גדולות. כיום היא אף מרצ לאיפור. למעלה מעשר שנים היא מאפרת את שרית חדד.

לכל סלב, יש את הסיבה והעדפות האישיות לו לגבי מאפר צמוד וקבוע. הטכניקה והחומרים בו משתמש המאפר הם חשובים מאוד. לכל מאפר יש את חברת האיפור הקבועה אתה הוא עובד. איילת סינוואני עובדת עם מוצרי האיפור של חרת "עופרה". החברה היא חברת איפור ישראלית הממוקמת בארה"ב. החומרים הם טבעיים בלבד ומחזיקים מעמד הרבה זמן. לא סתם שרית חדד אוהבת את השפתונים של חברת עופרה, הם עמידים ולא נגמרים מהר.

שרית חדד, מקפידה על טיפוח של ער הפנים. היא אוהבת למרוח קרם הגנה ולהקפיד על ניקוי פניה. הרבה נשים לא שמעו על מוצרי האיפור של "עופרה" אבל הסלבריטאים כשמוצא חן בעיניהם מוצר איפור מסוים כמו ליפסטיק, הם ירכשו אותו גם בשביל השימוש היום יומי. המאפרים משמשים במוצרי איפור וטיפוח כל כך מקצועיים שאנו לא נמצא אותם בפרפומריות ורשתות הפארמים. אלא רק באמצעות בתי הספר לאיפור, ניתן לרכוש את המוצרים אתם עובדים המאפר או המאפרת..

שרית חדד אוהבת להתאפר לפי צבעי הבגד אותו היא לובשת. היא דוגלת שלכל אישה יהיה מבחר גדול של ליפסטיקים, אותם היא תוכל להתאים לבגדים, לאיפור ולמצב הרוח שלה.. כל מאפר עם השנים יודע לאפר בצורה הנכונה כל לקוח שלו. אם מדובר בסלבריטאים, כל מאפר או מאפרת כבר יודעים לבד את מבנה הפנים והפגמים של כל אחד והם עושי מלאכת אומנות של ממש על כל סלב וסלב שהן מאפרות.

שאלה שמעוניינים ללמוד איפור, אנו יכולים לעזור לו ולמצוא עבורו את ספק השירות המועדף בתחום איפור. יש לנו ניסיון רב של הרבה שנים בתחום. תוכלו להשאיר לנו פרטים ונציג שלנו יחזור אחיכם בהקדם אם אתם מעוניינים באיפור או בבתי ספר לאיפור ברחבי הארץ.