0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

המאפרת של שירי מיימון (טלי פוואר)

המאפרת של שירי מיימון (טלי פוואר)

שירי מיימון אוהבת את מראה האיפור הדרמטי. המאפרת של שירי מיימון היא טלי פוואר השומרת על המראה הדרמטי באיפור של שירי מיימון. למרות גובהה הנמוך והיותה מיניאטורית, שירי מיימון הולכת על הדרמטיות והגדול. האיפור אצל שירי מיימון הוא מאוד דומיננטי והיא יכולה להעיד על העדפותיה של שירי מיימון היות והיא כבר מלווה אותה מזה 8 שנים.

טלי פאואר, מספרת שלשירי מתאים ביותר הדגש בעיניים. אייליינר מודגש וצלליות בגווני הזהב יתאימו אף לגוון שיערה. גם ביום החתונה של שירי מיימון, פואור הייתה המאפרת האישית שלה. אך ביום חתונתה החליטה שירי מיימון שהיא הולכת על איפור מאופק וטבעי יותר. גם המאפרת אומרת שהיא מעדיפה לאפר כלות בסגנון טבעי יותר, היות וצלליות בהירות ואייליינר עדין על קו הריסים תואם להפליא את רוב שמלות הכלה הבהירות, לרוב טלי פאואר אוהבת להוסיף גם ריסים מלאכותיות שידגישו את העין וישוו לה מראה חתולי יותר.

שירי מיימון אוהבת במיוחד אייליינר, אך לא לכולן זה מחמיא הכול תלוי במבנה העין. מי שיש לה מבנה כמו שטח גדול בין הריסים לבין קו הקפל בעין האייליינר יוכל להחמיא לה במיוחד. טיפים של איפור יודעים המאפרים לתת כמו למשל, אלה שיש להן עור שחום ושיער שיש לו גוונים בהירים, כדאי לא להשתמש בגווני שפתון חזקים במיוחד. את העיניים, יש לאפר בגוונים בהירים וזהובים שיכולים להאיר את הפנים וישתלבו היטב עם גוון העור והשיער. שירי מיימון עובדת שנים עם סטייליסטית בכירה ולכן גם המאפרת שלה היא אחת המאפרות המובילות. היא אוהבת לוק מושלם ומקפידה על הפרטים הקטנים ביותר.

מאפרים מקצועיים לא מגיעים סתם לכל הסלבריטאים הגדולים בארץ, הם הוכיחו את עצמם כמוכשרים, נסעו להרבה השתלמויות לחו"ל וממש "חיו" את המקצוע. כל שחקן או דוגמנית יודעים כי אם אין להם מאפרת או מאפר טוב ומקצועי, הם לא ייראו טוב בטלוויזיה או על הבמה. אם אתם גם מעוניינים להגיע לרמה של מאפרים בעלי שם, כדאי כי תיפנו אלינו. לנו, יש שם ומוניטין כבר הרבה שנים בתחום האיפור ונוכל להפנות אתכם לספקי השירות הטובים ביותר כמו למשל בתי הספר הטובים ביותר לאיפור מקצועי, השאירו לנו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.