0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

המאפרת של בר רפאלי (נטאשה דנונה)

המאפרת של  בר רפאלי (נטאשה דנונה)

בר רפאלי, דוגמנית העל של ישראל, יש לה את המאפרת הצמודה שלה נטאשה דנונה. המאפרת, זכתה לתואר "מאפרת השנה" בתחרות האוסקר של האופנה. כבר 10 שנים שנטאשה מלווה את בר רפאלי בכל תצוגות האופנה והצילומים למגזינים השונים.

בשנת 1996, נטאשה החלה בקריירת האיפור שלה והיא אף איפרה את יעל בר זוהר, נינט טייב וכוכבות על נוספות. נטאשה, היא מבין היחידות בתחום האיפור שידעה לפתח טכניקות שונות ומיוחדות של איפור שעד כה לא היו מוכרים בארץ. נטאשה היא יועצת של חברות איפור רבות ומייעצת להם כיצד להעניק סגנון חדש ומיוחד באיפור. נטאשה דנונה, היא אומנית מלידה והחלה את קריירת האומנות שלה כציירת עוד מילדותה. היא גדלה בגרמניה ולמדה כארבע שנים צילום מקצועי. הגישה שלה לתחום האיפור הי הרבה יותר קלה ומבינה בגלל הרקע המקצועי שלה באומנות בכלל.

נטאשה דנונה, לא רק כמאפרת היה לה עבר כרקדנית ודוגמנית מצליחה, היא דגמנה עבור גוטקס, הגרה ודיוה.. לאחר שנטאשה החלה לצבור שם בתחום האיפור, היא קיבלה המון פניות מבתי ספר לאיפור המובילים בארץ על מנת שתלמד אצלם אבל נטאשה החליטה להקים בית ספר לאיפור משלה לפי סגנונה האישי. בית הספר לאיפור של נטאשה זכה לשם גדול והוא נחשב לאיכותי ביותר בארץ. נטאשה עצמה מלמדת בבית הספר שלה על פי הטכניקות הייחודיות לאיפור שבנתה בעצמה. מי שמעוניין ללמוד איפור מקצועי, יוכל ללמוד את רזי האיפור המיוחדים בבית הספר הנקרא "מייק אפ" של נטאשה דנונה, בסיום הלימודים מובטח כי תהיה לו עבודה רבה בתחום.

לנטאשה יש את המוצרים שלה הכוללים: מייק אפ, קונסילר, צלליות ומברשות. הלימוד בבית הספר נעשה באמצעות המוצרים הייחודיים שלה. נטאשה היא מורה סובלנית וטובה ולמדת את רוב סגנונות האיפור, כולל איפור במה וטלוויזיה. אם ברצונכם לפתח קריירה ברמה מקצועית, אנו ניתן לכם את ספקי השירות הטובים ביותר כמו נטאשה דנונה ועוד מאפרים מפורסמים, יש לנו ניסיון של הרבה שנים בתחום ואתם מוזמנים להשאיר לנו מספר טלפון ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי, שיהיה בהצלחה לכולם!