0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

המאפרת של ארץ נהדרת

המאפרת של ארץ נהדרת

איפור מורכב כמו בתוכניות טלוויזיה קומיות המצריכות שינוי כללי של השחקן ותחפושת כמו להפוך שחקן צעיר לאיש מבוגר, או איש שעיר לקרח או גבר לאישה ועוד. איפור כזה חייב להיות מבוצע בידי אנשי איפור במה מקצועיים ביותר המאפרים גם עבור סרטים והצגות תיאטרון. בארץ נהדרת השחקנים מחליפים הרבה מאוד דמויות והמאפר המקצועי כמו ירין שחף חייב לדעת כיצד להחליף דמויות תוך איפור מיוד ושימוש באביזרים השונים.

קשה מאוד לא להתפעל מעבודת האיפור בתוכנית כמו ארץ נהדרת ותוכנית האירוח של אלי יצפאן בה הוא החליף דמויות ללא הפסקה. המאפר המקצועי, יכול להחליף בין הדמויות בזמן קצר ביותר ובמקצועיות רבה. חומרים מסוימים כמו שעווה סינטטית, או חומר הדומה לפלסטלינה הנצבעת בדרך כלל לאחר הפיסול על פני השחקן בצבע עורו שעליה מאפרים אף את השחקן משנה אותו מן הקצה אל הקצה. גם תוספת של פאות נוכריות נחוצות לאיפור מסוג זה.

מאפרים רבים נמצאים אף בתעשיית הסרטים. איפור כמו סרטי אימה מצריך עבודה רבה ומקצועיות רבה בתחום האיפור, ורק מאפרים מקצועיים שעברו השתלמויות רבות בחו"ל בתחום איפור הבמה והקולנוע יוכלו לבצע איפור מסוג זה. בעבר הרחוק כשלא היו הטכניקות המשוכללות באיפור כמו היום, נהגו להשתמש במסכות שונות על מנת להחליף דמויות שונות בהצגה או מחזות. אין הרבה מאפרים מוכשרים בתחום זה ולכן, מי שתופס עם הזמן שם טוב בתחום, הרבה דלתות נפתחות לפניו והוא יכול למצוא את עצמו מאפר בתוכניות טלוויזיה, תעשיית הסרטים, הדוגמנות ועוד.

אין ספק כי איפור במה ותיאטרון הינה אומנות בפני עצמה והעבודה היא הרבה יותר מורכבת. אם גם אתם מעוניינים להגיע לתחום זה ולהיות מקצועיים בתחום האיפור, אנו יכולים להמליץ לכם על בתי הספר הטובים ביותר לאיפור בארץ בהם המרצים הם מטובי המאפרים בארץ. יש לנו המון שנים ניסיון בתחום מקצוע האיפור .ואנו נשמח להיות לכם לעזר בבחירת ספק השירות בתחום האיפור בו אתם מעוניינים. אם תיפנו אלינו תוכלו להתוודע אל בתי הספר המקצועיים והטובים ביותר לאיפור מקצועי ואיפור במה בארץ. אתם מוזמנים להשאיר פרטים או להתקשר אלינו ואנו נשמח מאוד לעזור לכם, בהצלחה!