0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

המאפרים של רוקדים עם כוכבים

המאפרים של רוקדים עם כוכבים

ידוע כי מי שמאפר את קבוצת רוקדים עם כוכבים הוא לא אחר מאשר הצוות של מיקי בוגנים. הצוות נבחר בקפידה לאחר שסיים בהצלחה את מסלול לימודי האיפור בבית הספר לאיפור של מיקי בוגנים. הטאץ' של מיקי בוגנים באיפור הינו ייחודי ובריקודים כמו טנגו, סלסה וצ'ה, צ'ה צ'ה הסגנון באיפור הינו סקסי דרמטי ולוהט..

השילוב של הצלליות באיפור העיניים הוא בהתאם לצבע וסגנון התלבושות בתוכנית רוקדים עם כוכבים. הפנים של הרקדנים בתוכנית רוקדים עם כוכבים נראות תמיד זוהרות בגלל חומרי האיפור הייחודיים של המאפר הידוע מיקי בוגנים. המייק אפ הינו עמיד במיוחד ואפילו כשרוקדים מזיעים קצת הוא לא גורע מיופיו של האיפור והוא עמיד לכמה שעות טובות. על מנת לדעת לאפר את הרקדנים בתוכנית זו, חייבים לדעת את סגנון האיפור התיאטרלי, לא לחינם מיקי בוגנים זכה בפעם השביעית ברציפות להיות המאפר של התוכנית רוקדים עם כוכבים, הנחשבת לתוכנית בעלת רייטינג גבוה.

בתוכנית רוקדים עם כוכבים, התלבושות מתחלפות כל פעם וכן האיפור אמור להתאים, כך שצוות האיפור עסוק ללא הפסקה מאחורי הקלעים בחידוש איפור ותיקון האיפור הקיים אצל חלק גדול מהרקדנים והרקדניות ועל הצוות הממונה על האיפור יש לעבוד בלי הפסקה. המגע המיוחד באיפור של מיקי בוגנים החמיא להרבה מן המפורסמים כמו אורנה דץ, עמית פרקש, אביהו שבת ועוד הרבה אחרים. אין ספק כי איפור נכון הוא אומנות לכל דבר. רק מעטים זוכים להיות אומנים גדולים ומבוקשים בתחום. התהליך של בחירת האפור נעשה בנפרד לפני התוכנית עבור כל רקדן ורקדנית אופן וסגנון האיפור מושפע לפי השמלה אותה תלבש הרקדנית סגנון עיצוב השיער וכמובן סוג הריקוד. רבים מאתנו נמשכים למקצוע האיור ואין ספק כי הוא מקצוע מלהיב ומאתגר. אם אתם מעוניינים ללמוד איפור או להיות מאפרים מקצועיים אצל טובי בתי הספר והמאפרים המפורסמים בתחום האיפור בארץ, כדאי כי תפנו אלינו. אנו עוסקים בתחום מזה הרבה שנים ונוכל לתת לכם את המידע הרלוונטי היכול להתאים לכם ואת ספק השירות שיתאים לציפיותיכם השאירו מספר טלפון ומייל או התקשרו אלינו ואנו כבר נדאג לכול!