0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

איך עושים איפור קבוע?

איך עושים איפור קבוע?

נשים וגברים שביצעו איפור קבוע, אינם נראים מאופרים, הם פשוט נראים טוב. האיפור הקבוע, נעשה באמצעות החדרת פיגמנטים העשויים ממינרלים טבעיים לעור הפנים. האיפור הקבוע, מדגיש קווים קיימים או מטשטשים פגמים שאין אנו מעוניינים שיבחינו בהם. מלבד הדגשת תווי בפנים, משתמשים היום בטכניקות של איפור קבוע גם לאחר שחזור שד, כמו בניית פטמה או עטרה, טשטוש צלקות הבולטות לאחר ניתוח, הקניית של מראה שיער צפוף יותר לאלה הסובלים מהתקרחות יתר. רצוי לעבור איפור ניסיון בטרם מחליטים על ביצוע איפור קבוע. הסרה של איפור קבוע, במידה והתחרטתם, הינה מסובכת הרב יותר מאשר הסרת איפור רגיל, לכן רצוי כי תהיו בטוחים בביצועו של האיפור הקבוע.

יש לעדכן את המאפר הקבוע על בעיות רפואיות לפני ביצוע איפור קבוע
לפני שתתחילו בהליך של האיפור הקבוע, כדאי מאוד לעדכן את המאפר הקבוע, על בעיות רפואיות כמו סכרת, או אם יש לכם רגישות לחומרי הרדמה, בעיות בקרישת הדם, מחלות עור או מחלות כרוניות אחרות. מי שיש לו הרפס בשפתיים חייב לדווח על כך למאפר הקבוע. הליך של איפור קבוע, נמשך כשעה, התחושה היא של עקצוץ או כאב קל ביותר. יש אזורים בגוף בעלי עצבים רגישים יותר כמו אזור השפתיים למשל. בדרך כלל המאפר או המאפרת הקבועה, יאלחשו את מקום האיפור הקבוע בחומר חיצוני מאלחש על מנת שלא יהיו לכם כאבים מיותרים. האזור לאחר האיפור יהיה אדמומי. לאחר כמה ימים יופיע גלד והוא ייפול באופן טבעי. את תוצאות האיפור הטבעי, מיתן לראות לאחר חודש.

כמה זמן מחזיק איפור קבוע?
איפור קבוע, אינו ממש קבוע, בדומה לקעקועי הגוף, יש לחזור על האיפור לאחר כשנתיים. הצבעים דוהים במשך הזמן והאיפור כבר לא נראה רענן כקודם. איפור קבוע באזור הגבות, דוהה מהר יותר ויש לחזור עליו לאחר כשנה. יש לבחור בצבעי איפור שאתם שלמים אתם.