0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

איך עושים איפור ערב?

איך עושים איפור ערב?

איפור נכון של ערב, ידגיש את השפתיים או את העיניים אך לא את שניהם יחד. על מנת ליצור מראה מיוחד לשפתיים, יש תחום אותן ואז לשים שפתון המהווה כצבע בסיס ועליו למרוח ליפ גלוס. על מנת שהשפתון והליפ גלוס יחזיקו מעמד למשך שעות, רצוי לפדר את אזור השפתיים בפודרה. כשאנו מתאפרות לאירוע בערב, אסור לנו להגזים באיפור, אמנם האיפור אמור להיות מודגש יותר ובעל מראה זוהר, אך לא בהגזמה. אם ברצונכן לתת דגש על אזור העיניים, רצוי להשתמש בחלק התחתון של העין בצללית כהה יותר שתגדיל את העין ותיצור מן לכסון מיוחד.

מה כדאי לעשות לפני שמתאפרים בערב?
יש לשבת מול המראה כשיש תאורה חזקה מסביבך. כדאי כי תתבונני בצבע הבגד אותו את תלבשי באירוע ותכנני את צבעי וסגנון האיפור מראש. כדאי להתאים את גוון הצלליות לבגד. אם השמלה אותה תלבשי באירוע תהיה בצבע שחור, אזי, כל צבע של צללית תוכל להתאים. כדאי להתנסות לפני האיפור בצבעים שונים של צלליות. איפור צבעוני נותן אור לפנים ומראה זוהר יותר. המייק אפ הוא הכי חשוב לפני איפור ערב. כדאי לשים מייק אפ המתאים לגוון עורך ולמרוח אותו באחידות על עור הפנים. המייק אפ אם הוא מרוח בצורה נכונה על העור, יכול לטשטש פגמים. כדאי למרוח שכבה דקה של מיק אפ על מנת לא ליצור מראה כבד של איפור. לאחר המייק אפ, כדאי לפדר היטב את עור הפנים לקבלת מראה מאט ואחיד של עור הפנים

כיצד עושים מראה מעושן לאיפור ערב?
מראה מעושן הינו דרמטי ומיוחד במיוחד לערב מיוחד. כדאי להניח את הצללית מתפר הריס עד שקע העין ולא לעלות עם הצללית גבוה מדי. נתחיל לטשטש את הצללית בשקע העין כלפי חוץ ונשתמש במברשת טשטוש עגולה ורחבה. להעצמת הטשטוש, נוסיף עוד גוון של צללית ונתחום את העין בעיפרון כהה חום. נמשיך את קו הריסים התחתון בזווית חיצונית כלפי מעלה ונתחום את קו הריסים העליון. במברשת קטנה וצפופה נטשטש את הקו שתוחם את העין. בסוף האיפור עם הצלליות יש לצבוע את הריסים החיצוניים ורק לאחר מכן את הפנימיים על מנת ליצור מראה מושלם.