0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

איך מאפרים עיניים שקועות?

איך מאפרים עיניים שקועות?

למי שיש עיניים שקועות, ישנה טכניקת איפור שיכולה לטשטש את מראה העיניים השקועות. יש לאפר את העיניים בצלליות בהירות שנותנים את האשליה של עין בולטת. יש לשים מייק אפ בהיר על העפעפיים ולטשטש את הצללית קלות. יש לשים על עצם הגבה צללית בצבע לבן או שנהב ובשקע העין יש לשים צללית עם גוון כהה יותר. מתחת לעין יש למרוח בפס דק באותו הצבע של הצללית הכהה. בסיום איפור העיניים יש לשים מסקרה שתדגיש את הריסים.

מי מאתנו לא מתאפרת או אוהבת להתאפר? נערות, נשים צעירות ומבוגרות, כולנו מתאפרות כי באמצעות איפור נכון והתאמת צבעים, נוכל להיראות כמו מיליון דולר. ניתן, באמצעות טכניקות של איפור נכון, לטשטש ולהעלים את הפגמים הקטנים שכולנו היינו מעוניינות להסתיר. עניים שקועות למשל, נוכל לאפר באמצעות צלליות בהירות וכך האיפור יצור את האשליה של עיניים גדולות יותר. איילנר אינו יתאים לעיניים שקועות. עיפרון לבן למשל, עושה פלאים בעיניים שקועות והוא מחליף את העיפרון השחור שכולנו אוהבות למרוח באמצעותו את העפעפיים. עיפרון לבן יחולל פלאים אצל הרבה נשים הוא יכול להסתיר אדמומיות בעין שגורמת לנו למראה עייף. בסוף כל איפור עיניים כדאי ומומלץ לשים מסקרה. המסקרה מגדילה את העיניים ומשדרגת כל סוג של איפור.

למרות הכמויות העצומות של איפור שיש לכולנו בבית, איננו יודעות בדיוק את הטכניקות הנכונות באיפור. כדאי כי נלמד סדנאות איפור, בסדנאות נלמד כיתד להתאפר נכון והמדריכה בסדנת האיפור תאפר כל אחת מאתנו ותגלה לנו את סודות האיפור שאת מרביתם לא ידענו עד היום. הסדנא תפתח לנו עולם של טיפוח ואנו נצא יפות ומאופרות נכון ויהיו לנו את כל הכלים לטכניקות איפור נכונות. סדנת איפור יכולה להעצים כל אישה, ולתת לה את השיטות הנכונות עבור סוגי האיפור השונים, כמו למשל: איפור לעבודה, איפור לאירועים ולערב ועוד. אתן מוזמנות לפנות אלינו אנו מתמחים בתחום האיפור כבר הרבה נים ויש לנו את המאפרות והסדנאות הטובות ביותר עבור כל אישה. נשמח לעזור לכן במציאת ספק שירות מתים באזור מגוריכן. אתן מוזמנות להשאיר לנו טלפון או להתקשר אלינו ואנו נחזור אליכן בהקדם.
.