0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

מחיר עלות קורס איפור קבוע \ אישי טבעי

מחיר עלות קורס איפור קבוע \ אישי טבעי

יש נשים המעוניינות לעבור למען עצמן קורס איפור אישי. בקורס זה העולה רק כמה מאות שקלים, האישה המעוניינת ללמוד איפור, תלמד על טכניקות האיפור והטיפוח וכך תוכל להתאים לעצמה את האיפור המותאם לתווי פניה. המפגש מורכב מכמה שלבים, המפגש הראשון יהיה הכרת המוצרים והשימוש בהם. לאחר מכן, יתחיל שלב האיפור, הקורס מועבר באמצעות מורים מוסמכים מבתי הספר לאיפור המובילים בארץ, משך הקורס הוא 3 שעות ובמהלכו תינתן דוגמא עם המורה. התלמידות בקורס, ילמדו את זי האיפור כמו טשטוש של פגמים בעור.

לימודי איפור קבוע
איפור קבוע, שייך לאיפור הפארא רפואי והשיקומי. האיפור מתבצע באמצעות אנשי מקצוע מומחים בתחום ומטרת איפור זה הינה להוות פעולה משלימה להליכים כירורגיים שונים כמו: הסוואת צלקות, שחזור פטמה לאחר כריתת שד ושחזורו או לאחר ניתוח פלסטי בו נותרו צלקות או אי סימטריה. חשוב לבדוק לפני שבוחרים את בית הספר בו תלמדו איפור קבוע, איזו תעודה תקבלו בגמר הקורס ואם היא תתאים לצרכים האישיים שלכם. המחירים בין בתי הספר לאיפור הקבוע הם שונים ויש לברר בכמה בתי ספר לאיפור קבוע, טרם נרשמים.

היכן עובדים בתום הקורס לאיפור קבוע?
בתום הקורס לאיפור קבוע, ניתן לעבוד במכוני יופי שונים, ספא, קליניקות לרפואה אסתטית או אפילו לפתוח קליניקה פרטית לאיפור קבוע. תחום האיפור הקבוע, הינו בין תחומי הקוסמטיקה המבוקשים ביותר כיום. יש הרבה קוסמטיקאיות שלומדות איפור קבוע ויש מאפרות הלומדות גם את תחום האיפור הקבוע, על מנת שתהיה להן עבודה בשני התחומים. לרוב, לימודי איפור קבוע מיועדים לאלה שכבר עובדים בתחום היופי והאסתטיקה ומחפשים לרכוש מקצועות חדשים בתחום זה. לימוד איפור קבוע הינו חידוש שיכול להעניק הרבה יוקרה למוסד בו הוא עובד, זו הסיבה שהרבה מכוני יופי גדלים ומשגשגים. מחיר הקורס לאיפור קבוע הוא כמה אלפי שקלים ותלוי גם אם התלמידים קונים ערכה של איפור קבוע הכוללת מכשיר חשמלי, מחטים וצבעים.