0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימודי איפור טבעי קבוע

לימודי איפור טבעי קבוע

לאומנות האיפור תחומים רבים והתמחויות ייחודיות בכל אחד מאלו: אין להשוות בין מקצועה של מאפרת חתונות לזה של מאפרת טלוויזיה, או בין מאפרת שמתמחה באיפור קבוע, לעומת מאפרת אומנותית לתמונות. תורת האיפור הבסיסית היא אחת, אך לכל אחד מן התחומים הללו, אפליקציה שונה לחלוטין של אותה התורה.

מכיוון שנשים ברחבי העולם מתאפרות מיד יום בעצמן, יש מי שרואה במקצוע המאפרת כמיותר או בזבזני, זאת, למרות שלאורך ההיסטוריה, לא ניתן למצוא מקצוע יציב, קבוע ובעל ביקוש אדיר כמו זה של המאפרת. היכן שישנן נשים שמתאפרות, הן זקוקות להדרכתה של מאפרת מקצועית, מנוסה ומיומנת. לימודי איפור משכו, מאז ומתמיד, שפע נשים צעירות בתחילת דרכן לתוך קריירה מרתקת, נוחה, גמישה ורווחית בתחום האיפור.

מלכתחילה היוו הקעקועים תרבות שוליים אותה שייכו ליוצאי הדופן והמורדים במוסכמות חברתיות. מאז התפתח התחום והפך פופולארי כסוג של אומנות גוף. בשלב זה רתימת פרוצדורת הקיעקוע לתחום האיפור הקבוע הייתה לא יותר משאלה של זמן. אם יכולה אישה בעלת גבות דקות ובהירות לחדול מלאפרן מדי בוקר ובוקר, ולדאוג למצבן במהלך היום כולו, באמצעות צביעה קבועה שלהן, כיצד תוכל לסרב? במקום להתאמץ לפני כל יציאה בערב לתחום את שפתיה בדיוק ובעדינות הנחוצים, מדוע שלא תבטיח לעצמה תיחום קבוע, מדוייק ואלגנטי?

ממגוון תחומיו הרבים של עולם האיפור, דורש האיפור הקבוע הקפדה ומיומנות שיכולה להציע רק מאפרת בעלת ניסיון והכשרה מקצועיים. לקבלת מידע אודות קורס לימודי איפור קבוע עיינו במאגר המידע העצום של "איפורכאן"! פורטל "איפורכאן" מרכז את כל פרטיהם של מוסדות הלימודים לאיפור קבוע ברחבי הארץ, החל מחיפה בצפון, דרך תל אביב במרכז ועד לאשדוד ובאר שבע בדרום, בכדי לסייע למאפרות פוטנציאליות בתחילת דרכן!