0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימודי איפור טבעי מקצועי - השוואת מחירים

לימודי איפור טבעי מקצועי - השוואת מחירים

קורס לאיפור מקצועי, חושף בפני התלמידים את שיטות האיפור הקיימות. הקורס יכול להפוך כל תלמידה מוכשרת למאפרת מקצועית. במהלך לימודי איפור מקצועי, התלמידה תקבל שיעורים בטיפוח ושמירת העור וכן שיעורים נוספים כמו מניקור, פדיקור, שעווה, עיצוב גבות ועוד. התלמידים בקורס יקבלו הדרכה ותמיכה הדרושים להם, על מנת לעבוד באופן עצמאי. במשך הלימודים, התלמידים יוכלו לעבוד בתשלום וליצור תיק עבודות ומאגר לקוחות. יש לוודא את היקף הקורס ולבדוק אם השיעורים ואת העומק והידע שהם מעניקים. חשוב מאוד לבדוק, אם הקורס מוכר במשרד העבודה ומשרד התמ"ת. חשוב לדעת, כי קורס איפור מקצועי חייב להות כ- 112 ש"ל.. יש להיות נוכח בשיעור ניסיון, על מנת לבדוק את רמת הלימוד והמורים שמעבירים את הקורס.

כמה עולה קורס איפור מקצועי?
מחיר של הקורסים השונים לאיפור מקצועי, נקבע על פי רמת מוסד הלימודים, תכניות הלימודים והמסלולים השונים. יש מסלולים קצרים יותר ויש ארוכים הכול בהתאם לתחום האיפור אותו אתם מעוניינים ללמוד. יש מסלולים בסיסיים ויש מתקדמים יותר יש לימודי איפור מקצועי הנמשכים כמה חודשים ויש כאלה הנמשכים כשנתיים המחירים בשוק נעים בין 5,000-10,000ש"ח שוב, תלוי מי המוסד וכמה זמן נערכים הלימודים. כדאי מאוד לבחון את אמינות ואיכות המוסד בו אתם מעוניינים ללמוד, יש לבדוק שהתכנים הם מקיפים ומקצועיים. חשיבות נוספת היא השיעורים המעשיים הנותנים לכל תלמיד את הפרקטיקה לו הוא זקוק על מנת להיות בטוח כשהוא מסיים את הקורס ולצאת ישר לעבוד. יש כמובן חשיבות גדולה לתעודת הגמר בבית הספר לאיפור מקצועי..

מעוניינים להשתלם בקורס לאיפור מקצועי מתקדם?
זו בהחלט גם אפשרות, כל שתשאפו יותר, כך תתקדמו יותר. כיום יש קורסים למתקדמים כמו קורס מקצועי לאפקטים מיוחדים שמתמקד בטלוויזיה ובקולנוע, עולם הבמה, הפקות אופנה ועוד. מי שאוהב אמנות ויצירתיות יכול בהחלט להירשם גם לקורס זה, על מנת להרחיב את הידע המקצועי שלו בתחום האיפור. לימודים אלה הם מעניינים במיוחד כי משתמשים בשעווה, לטקס, דם מזויף ליצירת אפקטים בקולנוע או בתיאטרון ועוד אפקטים מעניינים אחרים.