0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימודי איפור טבעי מקצועי

לימודי איפור טבעי מקצועי

תחום האיפור הוא עתיק יומין, וניתן להגיד שאילו היה מקצוע עוד בקדמותו, היה נחשב "המקצוע העתיק בעולם". ישנן עדויות לטיפוח נשי כבר בטקסטים המקראיים העתיקים. מאז ומתמיד היה התחום נחלתן של הנשים בעיקר, והמטרה הינה ברורה ומובהקת – העצמת היופי וטשטוש הפגמים. הדגשת העיניים, הבלטת השפתיים וטשטוש הכתמים הפיגמנטטיביים איננו משחק ראווה בלבד, הוא חלק מהותי ממשחק הפיתוי והכיבוש בין המינים. בטיפוחה ובאיפורה, כמו רומזת האישה לגבר על הצד הרומנטי והנשי שבה.

יש מי שחושב שאישה מתאפרת כסוג של "רמאות", תוך ניסיון להחביא את הפגמים החיצוניים שבה; ניכר שאנשים אלו מתייחסים לאיפור שאינו מקצועי, ושאינו עומד בסטנדרטים האסתטיים אותם לומדות מאפרות מקצועיות. נשים רבות אינן יודעות כיצד עליהן להתאפר, מהם הטונים המתאימים לצבע עורן וצבע עיניהן, מהם החומרים הטובים ביותר וכיצד יש להבליט חלק זה ולעדן ולטשטש חלק אחר.

כך נוצר המצב שברחוב ניתן לצפות בנשים רבות המדגישות את עיניהן בו בזמן שמדגישות הן את שפתיהם, במעבר על אחד מחוקי האיפור הבסיסיים ביותר. כך נראה האיפור אקססיבי ומעט מרתיע, בשעה שאת העבודה יכולה לבצע נכונה מאפרת מקצועית, בעלת ידע והכשרה בתחום האיפור המקצועי. איפור מקצועי הפך, מאז הולדתו בשחר ההיסטוריה, לאומנות של ממש, והמאפרות – לאומניות.

אם הנכן מתעניינות בהכשרה לתחום מן הקדומים בעולם בלימודי איפור מקצועי, פורטל "איפורכאן" שמח להציע את שירותיו בריכוז המידע אודות מחירי קורסים לאיפור ברחבי הארץ: מחיפה והקריות בצפון, דרך ירושלים במזרח ותל אביב במרכז ועד לאשדוד ובאר שבע בדרום – היכן שישנן נשים, יש מי שמתאפרת, והיכן שיש מי שמתאפרת, יש מי שמאפרת. פנו אלינו ב"איפורכאן" לקבלת מידע אודות התחלת קריירה בתחום האיפור המקצועי, נשמח להשיב על כל שאלה!