0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימודי איפור טבעי לנערות / לדתיות / לילדות

לימודי איפור טבעי לנערות / לדתיות / לילדות

כל נערה בגיל ההתבגרות דואגת במיוחד לטיפוח החיצוני שלה. זה הגיל בו הן הופכות מנערות לנשים ומפתחות מודעות עצמית למראן. על מנת לעזור לאותן הנערות להרגיש טוב עם עצמן, הן צריכות לדעת איזה איפור יחמיא להן במיוחד ויתאים לגילן. על מנת לא לגרום לתוצאות הפוכות כמו איפור לא מתאים שיבגר אותן, יש קורסים לאיפור המתאים במיוחד לנערות בגיל ההתבגרות. הן יעברו הדרכה נכונה על מנת להראות להן מהי הדרך הטובה ביותר לאיפור מחמיא שיתאים לתווי פניהן. קורס זה, מועבר ע"י טובי המאפרים. לרוב, מ שלא עושה הטבע עושה הצבע, ובגיל ההתבגרות, הטבע אינו מיטיב עמן במיוחד.

מה התכנים שיילמדו הנערות בקורס לאיפור וטיפוח אישי?
רוב התכנים לאיפור שמיועדים לנערות בגיל ההתבגרות, מתאימים לצרכיהן, כמו למשל כיצד להתאפר לבית הספר, למסיבה ועוד. בגיל ההתבגרות נוצרים פצעי אקנה שחלקם אף גורמים לפגמים בעור. הנערות ילמדו כיצד לטשטש את הפגמים הללו ולהסתירם לגמרי, באמצעות איפור וטכניקות מיוחדות. כל אם שמעוניינת לטפח ולהקנות ביטחון לביתה, תוכל להעניק מתנה נפלאה לביתה והפתעה נעימה, בייחוד שנושא הטיפוח הינו הנושא המרכזי בשיחות החולין של כל הנערות בגיל ההתבגרות.

קורס מיוחד לאיפור עבור נשים דתיות
קורס לנשים דתיות, אמור לענות על בעיות הלכתיות הקשורות לשבת. יש איפור שמחזיק מעמד הבה זמן, כי לפי ההלכה, אסור לאישה דתייה להתאפר בשבת היות וזו מלאכת חולין. הנשים הדתיות ילמדו באיזה מוצרי איפור להשתמש המחזיקים מעמד הרבה זמן, ואף הן תוכלנה ללמוד איזה סוג של איפור יתאים לכל מבנה פנים. אישה דתייה חייבת שיהיה לה איפור צנוע ולא מוגזם אבל שידגיש את תווי פניה, למטרה זו נועד גם קורס האיפור לדתיות. יש נשים דתיות המעוניינות לעסוק באיפור כמו למשל איפור כלות, איפור אימהות ומשפחת הכלה ועוד. יש גם קורסים מקצועיים לנשים דתיות בהן תוכלנה הנשים הדתיות המעוניינות לפתח קריירה בתחום האיפור להשתלב בהצלחה בשוק העבודה.