0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימודי איפור טבעי באשדוד

לימודי איפור טבעי באשדוד

לנערות צעירות זהו רגע מהמרגשים בחייהן – לאחר שהפצירו באמן מילדות להרשות להן להתאפר, לאחר שהיו משתמשות באיפור של אמן בהחבא כשאיננה נמצאת – סוף כל סוף מעמידה האם את ביתה אל מול המראה ומגישה לה את העפרון לעיניים, תוחם השפתיים והמסקרה, ומלמדת אותה בסבלנות כיצד עליה להתאפר. מרגע זה ואילך מצטרפת הנערה הצעירה לדורות על גבי דורות של נשים שהקפידו לטפח עצמן ואת שמן כבנות המין היפה.

אין בכך משום יוהרה או שטחיות: הנערה הצעירה בסך הכל מבקשת לבטא את יופיה הפנימי ממש כפי שעשו מרבית הנשים לאורך ההיסטוריה. זהו חלק אינהרנטי ממשחק החיזור האינסופי בין המינים. מבחינה זו, יש מי שאומר שמקצוע המאפרת עצמו הוא שילוב של כשרון ומיומנות אומנותיים עם חזון פסיכולוגי חברתי של עזרה לזולתנו הנשים. כוח נשי איננו מתבטא רק בזהות מוחלטת בין המינים, להיפך – כיום מבינות נשים רבות שסוד כוחן הנשי הוא בהבדל הקטן אך המשמעותי.

ניקח לדוגמא כלה בערב חתונתה: לעולם לא תצא הכלה לקהל האורחים ללא איפור כלות נאות על פניה, ממש כפי שלא הייתה מופיעה לאותו הערב בג'ינס וחולצת קיבוץ גזורה. זהו רק רצונה הכנה של האישה להיות האישה היפה ביותר שיכולה להיות בהתמסרותה לאהובה האחד והיחיד. יש הרואים במימוש שאיפה זו עבור הכלה לא פחות משליחות של ממש.

למתעניינות בקורס לימודי איפור מקצועי באשדוד, הגעתן למקום הנכון! במאגר המידע העצום של "איפורכאן" תוכלו בקלות למצוא מידע אודות קורסי איפור מקצועי לפי איזור בארץ ובמגוון ההתמחויות – קורס איפור לכלות, קורס איפור קבוע ואפילו קורס איפור מיוחד לחג פורים! עבורכן זו אולי קריירה רווחית, מרתקת ומהנה, אך אל תשכחנה שעבור לקוחותיכן ממלאות אתן ייעוד של ממש.