0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

היכן כדאי ללמוד איפור טבעי?

היכן כדאי ללמוד איפור טבעי?

תחום האיפור ממש כמו תחום האופנה ועיצוב השיער, הם תחומים מאוד מתפתחים בארץ. כשמודעות הטיפוח העצמי והיופי הינה בשיאה כיום, מקצועות האיפור הפכו להיות מבוקשים מאוד. מי שמעוניינת לפתח קריירה בתחום האיפור, להתמיד ולהגיע רחוק, תוכל ללמוד באחד מבתי הספר המקצועיים לאיפור בארץ. מקצוע האיפור הפך להיות לאומנות של ממש, ואנשים בעלי חוש אמנות ואסתטיקה כבר נוהרים ללמוד את תחום האיפור המקצועי בצורה רצינית יותר אצל טובי המאפרים שפתחו זה מכבר בתי ספר מקצועיים וידועים לאפור המקצועי.

תחומי האיפור השונים
ממש כמו באמנות, האיפור מתחלק למספר רב של תחומים , תוכלו לבחור לפי תחום התעניינותכם וכישוריכם. אם אתם אוהבים את עולם הבמה והזוהר, תוכלו לפגוש בשחקנים, לאפר בסרטים, ואם דווקא עולם האופנה הוא זה שמושך אתכם, תוכלו להיות מאפרי דוגמניות של הנפקות אופנה ומסלול. גם תחום הטלוויזיה הינו תחום מעניין ויש תמיד צורך במאפרי טלוויזיה לתכניות השונות והרבות. יש גם שורה ארוכה של תחומי איפור לא שגרתיים. האיפור הנפוץ יותר הוא איפור כלות ואירועים ועוד. כדאי ללמוד בבתי הספר לאיפור הנותנים יותר פרקטיקה ויידע תיאורטי מעמיק. יש מורים מעולים בתחום הנחשבים למורים מהשורה הראשונה.

כמה מרוויח מאפר מקצועי?
לאחר סיום הקורס לאיפור מקצועי, תוכלו להתאמן על חברות, משפחה ועוד, בטרם תתחילו לעבוד בתחום כמאפרים מקצועיים. תוכלו ליצור לקוחות רבים אם תיישמו את הידע שרכשתם בבית הספר לאיפור מקצועי. היום, מאפר עצמאי, מרוויח בין 200$- 400$ לאיפור פרסומות או הפקות אופנה. גם אלה העוסקים באיפור כלות ואירועים מרוויחים סכומים יפים. יש בתי ספר מקצועיים לאיפור שבסיום הלימודים ישלחו אתכם לעבוד באחד מבתי העסק שלהם, אך יפנו לאלה שהפגינו כישרון רב באיפור. יש תלמידים המעוניינים להתמקצע יותר והולכים אף להשתלמויות שונות בארץ ובכך מקנים לעצמם ידע ותעודות נוספות בתחום האיפור שרק יקדמו אותם בקריירה שלהם.