0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

איפור טבעי קבוע קורס / קורסים

איפור טבעי קבוע קורס / קורסים

איפור , גוזל מאתנו הרבה זמן כל יום, כשאנו ממהרים האיפור אף יכול להיות לא מחמיא לפנים שלנו. היום, ניתן לקום יפה ומאופרת בלי בזבוז זמן באמצעות איפור קבוע, זו הסיבה שהרבה מאוד נשים גם לומדות את המקצוע המבוקש שנחשב לאחת ההכנסות הגבוהות ביותר בתחום הקוסמטיקה. מעוניינות ללמוד את רזי המקצוע? ישנם בתי ספר מובחרים ברחבי הארץ ללימוד איפור קבוע המלמדים באופן מקצועי ביותר ובצורה מעמיקה את האיפור הקבוע על כל שלביו. יש בתי ספר שבו ניתן לרכוש את מכשיר האיפור הקבוע בתוספת ערכת צבעים. במהלך הקורס לאיפור קבוע יילמדו התלמידים כיצד להתאים איפור קבוע בהתאם לאורח החיים ולגיל הלקוחה.

הכרת המכשיר לאיפור קבוע והמחטים
בקורס לאיפור קבוע, יילמדו התלמידים כיצד לעבוד נכון עם המכשיר לאיפור קבוע, הכרת סוגי המחטים השונות ועבודה עם פיגמנטים, ערבוב ובחירת צבעים נכונים המתאימים לצבע עור הלקוחה. יש לדעת כיצד להתאים את האיפור לפי מבנה הפנים של כל לקוחה. איפור קבוע, כולל הדגשת תווי הפנים, עיצוב איפור לעיניים, מילוי איפור שטושטש עם השנים, מילוי ועיבוי שפתים, הוספת נקודות חן, קעקועים וציורי גוף ועוד. קורס לאיפור קבוע כולל עד 12 מפגשים במתכונת בוקר או ערב לפי נוחות התלמידים. בקורס לאיפור קבוע, התלמידים ילמדו צעד אחר צעד, כיצד להיות מאפרים קבועים מקצועיים.

מדוע איפור קבוע הפך להיות מקצוע מבוקש?
היום כשקצב החיים הוא מטורף, אין להרבה נשים זמן להתאפר, והן מעדיפות לבקר פעם אחת בשנתיים במכונים לאיפור קבוע, לשלם סכום חד פעמי ולהיות מסודרות ומאופרות כל היום. דבר זה, גרם להרבה נשים ללמוד את תחום האיפור הקבוע ולכולן יש עבודה בתחום. מי שתהיה מוכשרת ורצינית תוכל לפתח קריירה בתחום ולהרוויח הכנסה יפה ומתגמלת. יש ללמוד איפור קבוע בבתי הספר המוכרים ממשרד התמ"ת על מנת לקבל תעודה שתאפשר לבוגרים בקורס לאיפור קבוע להשתלב בעבודה, חלק מהתעודות הן מוכרות גם ברחבי העולם.