0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

איפור טבעי קבוע לימוד / לימודים

איפור טבעי קבוע לימוד / לימודים

 לימודי איפור קבוע, הם בשיטה הרפואית הכוללת התנסות מעשית ולימודים תיאורטיים. בין נושאי הלימודים יהיו גם: אנטומיה של העור, הכרת המכשיר וסוגיו השונים, הכרת הצבעים והתאמתם לסוג ולצבע העור, מילוי גבות, תיחום שפתיים, הדגשת קו הריסים ותיקון של פגמים בעור. הקורס הינו בן 8 מפגשים שכל מפגש רוקך כ-4 שעות לימוד. בסיום הקורס, התלמיד או התלמידה, יהיו זכאים לתעודה של סיום שלב A לאחר הצלחה בבחינה. שלב A, זה שלב הבסיס באיפור קבוע, כלומר השלב הראשוני. בלימודים אלה יינתן דגש על הכרה והיסטוריה של עולם האיפור הקבוע, תקנות ותקנים חדשים במקצוע זה בעולם כולו, דרמטולוגיה, מבנה העור מיקום החלקיקים ברקמה, המכשירים לאיפור קבוע בעולם, ההבדלים בין המכשירים המבצעים איפור קבוע היגיינה, סטריליזציה, כימיה, לימוד על הפיגמנטים, עיצוב גבות, תיחום שפתיים והדגשת קווי העיניים.


כיצד בנוי קורס לאיפור קבוע?

קורס לאיפור קבוע, מתחלק לשתי קבוצות, הדגשת תווי הפנים, כמו תוספת עדינה בפנים כמו למשל, איי ליינר, או תיחום שפתיים. הרעיון באיפור קבוע הוא להוסיף צבעים לאזורים בפנים שיחזקו את המראה הטבעי מבלי להרגיש בכלל שהפנים מאופרות. היתרון החשוב של שיטת איפור קבוע, הינו חיסכון גדול בזמן. בקורס לאיפור קבוע, יילמדו אותך המורים מאיזה טעויות יש להימנע, בגלל שהאיפור הקבוע הינו בולט ונראה לעיין חשוב לא להגזים בצבעים על מנת שיקנה מראה עדין יותר. בלימוד איפור קבוע, המורים יילמדו את התלמידים כי אין צורך לבצע שינוי בכל הפנים אלא לקחת אזור מסויים כמו למשל השפתיים שהתיחום דהה לאיר שנתיים, או הצבע בגבות שאף הוא דהה, כיצד לעבור על הגבות ולעצב אותן ולהקנות להם מראה חדש וטבעי.


לימוד התקלות האפשריות בקורס איפור קבוע

ניתן ללמד באיפור קבוע, את התקלות האפשרויות שעלולות לצוץ במהלך הטיפול ואת הדרך לפתור בעיות אלה. הסוד אינו טמון רק בטכניקה החדשנית אלא בהתאמה לצבעי הפנים והשילוב בין גווני העור השונים. חשוב מאוד להבין את תורת הצבעים. על מנת להפיק את המיטב מקורס זה, חשוב לעבוד בצורה מקצועית ויסודית וברמת דיוק גבוהה ביותר.