0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

איפה לומדים איפור טבעי קבוע?

איפה לומדים איפור טבעי קבוע?

לכולנו אין הרבה זמן לאיפור מושלם ועדין על הבוקר כשאנו קמים ומעוניינים לצאת לעבודה. יש הרבה מטלות, ושעות הבוקר הן שעות לחוצות במיוחד לאימהות שצריכות לארגן ילדים קטנים לגן ולבית הספר. זו הסיבה שהרבה נשים מעוניינות יותר באיפור קבוע. היום, איפור קבוע הפך להיות מאוד מבוקש בקרב הרבה נשים ולכן לימודי איפור קבוע הפכו להיות מאוד פופולריים. יש לדעת היכן כדאי ללמוד איפור קבוע, האיפור הקבוע הוא בדומה לקעקוע ויש ללמוד אותו לעומק ובצורה מקצועית ביותר. בקורס לאיפור קבוע, לומדים כיצד להדגיש את קווי הפנים באופן קבוע וטבעי לנשים שאינן יודעות כיצד להתאפר. איפור קבוע זה טכניקה קוסמטית שמטרתה היא להחדיר פיגמנט לעור בשכבת האפידרמיס.

מה עוד לומדים בקורס איפור קבוע?
ישנם מספר נושאים אותם לומדים בקורס איפור קבוע. הנושאים הנלמדים הם: מבוא לאיפור קבוע שהוא פיסיולוגי ואמנותי, הדגשה והצללה של תווי הפנים לפי מבנה הפנים, מבנה העור, תאוריית הצבעים, תאוריית הפיגמנטים, גבות ותיקוני גבות, תיחום עיניים ועיבוי שפתיים, אייליינר עליון ותחתון, טשטוש של פגמים קלים בעור, החדרת פיגמנטים בצבע העשויים ממינרלים, ציורי גוף, היגיינה וסטריליזציה, הכרת האביזרים למכשור, שיטות עבודה שונות ועזרה ראשונה. משך הלימודים הם כעשרים מפגשים ומחיר הקורס לאיפור קבוע נע בין 2,500-5,000ש"ח
.
באילו בתי ספר כדאי ללמוד איפור קבוע?
בתי הספר המומלצים יותר לאיפור קבוע הם: גיורא שביט, בבית הספר תוכלו ללמוד את הקורס בעשרה מפגשים של פעם בשבוע, כל מפגש יהיה כשלוש שעות. בסיום הלימודים תוענק תעודה. מי שמעוניינת או מעוניין לרכוש עוד פרקטיקה יוכל גם לאחר סיום הלמודים לתרגל בבית הספר. בתי הספר לאיפור קבוע של גיורא שביט, ממוקמים בירושלים ובאזור גוש דן. גם בית הספר של חנה קריספין מומלץ, השיטה של חנה קריספין הינה שיטה גרמנית ובית הספר שלה לאיפור קבוע, ממוקם בראשל"צ ובעיר רמלה. גם לג'יג'י יש בית ספר מומלץ לאיפור קבוע הכולל 12 מפגשים של פעם בשבוע, בו כל מפגש אורך כשלוש שעות, לבית הספר יש סניפים בת"א ובבאר שבע.