0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

איפה כדאי ללמוד איפור טבעי קבוע?

איפה כדאי ללמוד איפור טבעי  קבוע?

בעולם הדינאמי של היום בו אנו מוצאות את עצמנו רצות כל היום, איפור קבוע יקל לנו את החיים. המון נשים מספרות כי איפור קבוע חסך להן המון זמן והן תמיד נראות יפה בזכות האיפור הקבוע. אם הייתה לך משיכה ללמוד איפור בכלל, איפור קבוע יכול לתת לך את המענה הטוב ביותר. קורס זה הוא מבין המבוקשים ביותר בארץ וניתן לעבוד בו במכוני יופי, במכוני ספא, אצל קוסמטיקאיות, או באופן פרטי אפילו בפתיחת קליניקה פרטית בביתך. לימודים אלה, מקנים ידע תיאורטי רב באיפור, בצבע בפיגמנטים וכן, ידע מעשי נרחב ביותר. יש נשים שנהנות מהעבודה באיפור קבוע כי הן מעניקות לנשים מראה מטופח לאורך זמן.

מהו בעצם איפור קבוע?
בתהליך של איפור קבוע, מוחדרים פיגמנטים שונים שעשויים ממינרלים אל תוך שכבת העור העליונה. ניתן להחיות מראה זקן של עור באמצעות האיפור הקבוע ולטשטש אף פגמים של העור. המאפרת מורחת את העור בחומר אלחוש והיא עוברת על העור במכשיר האיפור הקבוע שמשחרר את הצבע בהדרגה לעור. לרוב, לאחר שבוע נוצר גלד ואדמוניות בעור, הגלד יתקלף והתוצאה הסופית המושלמת תיראה לאחר כחודש. ישנם שלבים בלימודי איפור קבוע, יש שלב A, B והשלב המתקדם ביותר שהוא שלב C. שלב A שהוא השלב הראשון, הינו קורס בן עשרים מפגשים בחלק של שלב B, יילמדו שיטות עבדוה מתקדמות בעזרת לימוד עם סרטי ווידאו ותרגול מעשי בשילוב של דוגמניות. שלב C מסמיך את התלמידות המתקדמות בעיסוק פרא רפואי כמו למשל מילוי קרחות, שחזור פטמות, הסוואה של נזקי עור, ביצוע קעקועים על הגוף ועוד. בסיום הקורס הבוגרים יוכלו להשתלב בעבודה בבתי חולין ובמרפאות פרטיות.

באילו בתי ספר מומלץ ללמוד איפור קבוע?
מומלץ ללמוד איפור קבוע בבית הספר של המאפר הידוע גיורא שביט באזור תל אביב וירושלים, במכון וולפסון בו תינתן בתום הלימודים, תעודת הסמכה בינלאומית, הלימודים נערכים בבאר שבע, גם בפריטי וומן ניתן ללמוד את השלב הראשון באיפור קבוע, הקורס יכלול שישה מפגשים. יש לרכוש ערכה של מכשיר חשמלי הכולל 8 צבעים, 2 אבקות וחומרים נוספים.