0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

איפור לחופשה

אין דבר יותר משמח מההחלטה לצאת לחופשה. ההחלטה מתקבלת בשיאה של התעסקות יומיומית עם המציאות היומיומית הלחוצה ומאפשרת משב רוח רענן שאנו זקוקים לו לצורך המשך חיי השגרה. מגוון מקומות אפשריים לחופשה מושלמת כשכל אחד מהן יציע לכם שלל אפשרויות מגוונות לבילוי מנצח. איפור לחופשה הוא דרך טובה להרגיש את הפינוק שלא אפשרי בדרך כלל ביום יום. מאפרת שמגיעה עד אליכם ותאפר על פי סגנון שמתאים למקום ולרצונות של כל אחת, או איפור שיושג בדיוק למטרה הזו.

לפנק ולהתפנק
מטרת החופשה בצימר בצפון היא כפולה. מצד אחד אנחנו רוצים להתפנק ולשכוח קצת את שגרת חיינו, ומצד שני אנו מעוניינים לפנק את בן או בת הזוג שלנו. הדבר אפשרי במיוחד כאשר אנו נמצאים במקום המציא שלל אפשרויות שיעשו אותנו שמחים יותר. איפור לחופשה נעשה בדרך כלל על מנת להביע את הצורך שלנו במישהו שיעשה עבורנו את העבודה או בעשייה של העבודה הזו בעצמנו עם חומרים שרכשנו מבעוד מועד. מאפר או מאפרת שתבחרו יגיעו הישר אל מקום החופשה שלכן ויעניקו את כל הדרוש על מנת להפוך אותך למאופרת מקצועית ליום אחד. מנגד ניתן לרכוש ציוד איפור לשעת חופשה הכולל את שלל המוצרים בכמות קטנה יותר שתספיק לכן לכל מהלך החופשה.

כמה שפחות להתעסק
איפור הוא עסק נשי לכל דבר שמטרתו לדאוג לטיפוח האישי של האישה לקראת צאתה מהבית. לכל אישה ממוצעת קיים סט איפור אישי בבית שכולל שלל מוצרים המותאמים באופן אישי לגוון העור שלה. בזמן היציאה לחופשה אנו נרצה לשמור על כך וליהנות מהאיפור שיש לנו בבית ואף יתרה מכך. שכירת מאפר או מאפרת היא אופציה טובה אך יקרה מאוד שרבים מאתנו יעדיפו לוותר עליה. איפור נעשה בכל יציאה לבילוי לילי ולכן צריך ציוד זמין לכך גם בחופשה. עבור מי שאין ברצונה לסחוב את כל הסט מהבית ניתנת אפשרות להשיג דגמים מוקטנים המותאמים במיוחד עבור יציאה לחופשה. העצלנים שביניכן יוכלו לעשות שימוש בדוגמיות המחולקות מעת לעת שמכילות כמויות קטנות של חומרי איפור שיספיקו לכם במהלך החופשה.