0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימודי איפור נטשה דנונה / נאוה קולג'

לימודי איפור נטשה דנונה / נאוה קולג'

בית הספר הגבוה לאיפור של נטשה דנונה הוקם כבר בשנת 2001 ונחשב לאחד מבתי הספר הגדולים לאיפור בארץ ובעולם. התפיסה בבית הספר לאיפור מקצועי של נטשה דנונה היא רעיונית והדגש הנוסף הוא על התבוננות, דמיון ויצירתיות. נטשה מדריכה באופן אישי בקורס ומעבירה תלמידיה את הטכניקות המיוחדות והטאץ' שלה באיפור המקצועי. נטשה דנונה, פיתחה בעצמה את תכניות הלימוד. היא עדיין מאפרת בקמפיינים הגדולים והיא המאפרת האישית של בר רפאלי, יעל בר זוהר, נינט טייב ועוד כוכבים ידועים. הכיתות הינן קטנות ואינטימיות וכך התלמידים זוכים לריכוז רב ויחס אישי יותר בוגרי בית הספר של נטשה דנונה, יוכלו להשתלב בעבודה בסיום הלימודים ולהיקלט בתעשיית האיפור.

ההצלחה של בוגרי הקורס
הרבה כאלה שלמדו קורס לאיפור מקצועי בבית הספר של נטשה דנונה, הם כמאפרים של לאישה, את ועוד מגזינים ידועים. סגנון האיפור של נטשה דנונה הוא רענן, זוהר ומחמיא. הרבה מאוד מהמאפרים המקצועיים למדו אצל נטשה דנונה, אימצו את שיטת האיפור שלה והם מאפרים בכל הארץ בסגנון זה. בבית הספר של נטשה דנונה, יש דגש מיוחד על איפור של צילומי סטילס, טלוויזיה ואיפור כלות וערב, בתום הקורס תינתן דיפלומה בינלאומית שזוכה להכרה גבוהה.

מה מציע הקורס לאיפור מקצועי של נאווה קולג'?
בין המכללות הוותיקות ביותר לאיפור הינה מכללת נאווה קולג'. מכללת נאווה קולג' למקצועות האיפור, נוסדה בשנת 1994 והיא מציעה מגוון מסלולי לימוד, בתחומי היופי השונים. הבוגרים שסיימו את הלימודים בתחום האיפור אצל נאווה קולג', יצאו עם ידע מעשי רב. בית הספר של נאווה קולג' למקצועות היופי, זכה בהרבה השיגים. בשנת 2004, זכה בית הספר למקצועות היופי והאיפור בתחרות במקום ראשון לעסק יצירתי ומצליח. בוגרי הלימודים הם היום, מאפרים מבוקשים בכל ענפי היופי בישראל. הקורסים לאיפור בבית הספר של נאווה גולג', נלמדים במתכונת בוקר ומתכונת ערב. המפגש הינו אחת לשבוע. עם סיום הלימודים, תינתן דיפלומה בינלאומית של נאווה קולג'. במסגרת הלימודים, התלמידים אף יקבלו ציוד מטעם בית הספר שיכלול: ערכות עבודה, חוברות לימוד ומכשירים שונים. בכל הקורסים תהיה פרקטיקה מעמיקה.