0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

המכללה לקוסמטיקה רפואית ר"ג

המכללה לקוסמטיקה רפואית ר

איפור הוא סוג של קסם. כלים בסיסיים כמו מסקרה, צלליות וספוגיות, יכולים לטשטש פגמים, להבליט תווי פנים ולהעניק לכל אישה, בין אם היא כלה בדרך לחופה ובין אם היא דוגמנית ביום צילום לשער מגזין, מראה זוהר ומרגש. על פניו איפור הוא פעולה בסיסית.
רוב נשות העולם המערבי, מתאפרות הרי מדי בוקר, כדבר של מה בכך, תוך שליטה מלאה בכלי האיפור שלהן והיכרות עם מוצרי האיפור השונים ועם עור הפנים שלהן. יכול מאוד להיות שגם את שואלת את עצמך 'לשם מה נחוצים לימודי איפור מקצועי?'. ובכן, זה לא סוד שהאיפור המקצועי שונה לחלוטין מהאיפור היומיומי. מיומנות האיפור המקצועי לכלות, צילומים או טלוויזיה, שונה לחלוטין מהמיומנות הנדרשת ממך כל יום מול הראי. זוהי הסיבה לביקוש הרב שקיים בשוק למאפרות מקצועיות, שלמדו במכללה איכותית ומוכרת. כמו המכללה לקוסמטיקה רפואית ברמת גן. בית הספר המתקדם למקצועות הקוסמטיקה, האיפור והטיפוח.

לימודי איפור מקצועי במכללה לקוסמטיקה רפואית
קורס איפור מקצועי במכלה לקוסמטיקה רפואית יעניק לך את כל הידע שיידרש לך על מנת להתחיל לעובד כמאפרת מקצועית. במהלך הקורס, הכולל שניים עשר מפגשים במסלול בוקר או ערב, תלמדי על הקשר שבין עקרונות האיפור המקצועי לעקרונות הקוסמטיקה, ותיחשפי ליסודות האיפור. בנוסף, נלמדים בקורס גם נושאים כגון: איפור מתקן, איפור ערב ואפילו איפור לאפקטים מיוחדים. בכיתות הלימוד של המכללה לקוסמטיקה רפואית תוכלי למצוא את הציוד המתקדם ביותר בתחום האיפור, והחומרים שבהם תשתמשי במהלך הקורס, הם של מותגי איפור מובילים מהארץ ומחו"ל. קורס איפור מקצועי במכללה לקוסמטיקה רפואית ברמת גן, כולל שניים עשר מפגשים במסלול בוקר או מסלול ערב. בסיום הקורס מוענקת לבוגרות תעודת מאפר יופי מקצועי, שתאפשר להן להתחיל את דרכן המקצועית בתחום האיפור, מיד בתום הלימודים.