0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

ביוטי לוק ואיפור קבוע

ביוטי לוק ואיפור קבוע

בביוטי לוק בישראל, בשיתוף ביה"ס הגבוה לקוסמטיקה, בברלין, פיתחו תכנית לימודים לאיפור קבוע שעונים על הדרישות והתקנים הישראלים והאירופאיים גם יחד. שיטת ביוטי לוק היא טכניקה שפותחה ע"י ענת ויל שבשנות עבודתה הרבות בגרמניה ובישראל פיתחה טכניקה מיוחדת לאיפור קבוע ללא כאב וללא פציעת העור. החומרים והפיגמנטים המוחדרים לעור באיפור הקבוע מיוצרים בגרמניה ובבלעדיות לחברת ביוטי לוק בארץ. הקורסים לאיפור קבוע של ביוטי לוק, נערכים בישראל ובגרמניה. שיטת ביוטי לוק נלמדת בבתי ספר לאיפור קבוע ברחבי הארץ ובסיום הקורס, יקבלו התלמידים תעודה בינלאומית שמוכרת בכל העולם.

מה לומדים בקורס איפור קבוע בשיטת ביוטי לוק?
הנושאים הנלמדים בקורס איפור קבוע בשיטת ביוטי לוק יהיו: מבוא לאיפור קבוע, ההבדלים בין איפור קבוע לקעקוע, מיקרו פיגמנטציה ,ערבובי צבע הכימיה של הפיגמנט, סוגי הפיגמנטים וההבדלים ביניהם, היגיינה וסטריליזציה, מתי ניתן לוותר על איפור קבוע ותשאול רפואי עם הלקוחה לפני הטיפול בה. בקורס יילמדו עוד נושאים כמו עיצוב גבות והתאמת הגבה ללקוחה על פי מבנה פניה, בחירת הפיגמנט הנכון ללקוחה, טכניקות איפור קבוע על פי שיטת השערה הטבעית והצללה ומילוי הגבות. בקורס יילמדו גם תיקונים של איפור קבוע, התלמידות ילמדו לאבחן עם איזה פיגמנט ובאיזו טכניקה של איפור קבוע לעבוד בתיקון ומילוי מחדש של האיפור, ולמידה של טכניקת המחיקה. גם הדמיית שיער, לומדים בביוטי לוק. לאדם שהשיער שלו דליל ניתן בטכניקה מיוחדת תוך מילוי עור הקרקפת להקנות לו מראה של שיער מלא ללא קרחות.

למי קורס של איפור קבוע מיועד?
קורס לאיפור קבוע של ביוטי לוק, מיועד לקוסמטיקאיות שעוסקות במקצועות היופי, וגם לאלה שעדיין אי להן ניסיון בתחום היופי ומעוניינות ללמוד מקצוע שהן אוהבות כמו אסתטיקה ואיפור. הקורס באמצעות ביטוי לוק, הוא בעל יתרון גדול, כי הלימודים הם ללא הגבלת זמן, תלמידה שאינה מרגישה מוכנה גם בתום 8 מפגשים הכלולים בקורס וכל להמשיך ללמוד עד שתרגיש שהיא מוכנה לצאת לעבודה.