0723341784
 

איפור טבעי - לעולם טוב יותר! השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו: 0723341784

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

איך עושים איפור קבוע לגבות?

איך עושים איפור קבוע לגבות?

איפור קבוע לגבות, זה בעצם כמו קעקוע במקום בו נמצאת הגבה. בניגוד לקעקוע, תוחלת החיים של איפור קבוע לגבות היא הרבה יותר קצרה. ההבדל בין קעקוע לאיפור קבוע הוא החומרים האורגניים שהם באיכות גבוהה מאשר החומרים מהם עשויים הקעקועים. אזור הפנים הינו אזורה רגיש מאוד, ויש לתת תשומת לב לחומרים שמוחדרים לעור הפנים שעשויים במקרה זה, מחומרים אורגניים בלבד. גם אופן העבודה המתבצעת בקעקוע בעור היא שונה, ההחדרה של הדיו עם המחט בביצוע הקעקוע היא הרבה יותר עמוקה מאשר החדרת הצבעים שעשויים ממינרלים לשכבת העור העליונה בפנים.

איפור קבוע הינו פתרון קל ויעיל
כמה זמן אנו נמצאות מול המראה? ולא תמיד יש לנו את הזמן, או החשק להתאפר בקפידה? איפור קבוע הינו פתרון נהדר לנשים עסוקות או לנשים שאינן יודעות ממש איך להתאפר. חשוב לדעת היכן לבצע איפור קבוע ולקבל מידע על מכוני יופי בעלי מוניטין בתחום האיפור הקבוע. יש לשאול חברות או נשים אחרות שאתן מכירות שכבר ביצעו איפור קבוע, על מנת לקבל חוות דעת לפני שתחליטו כי אתן מבצעות איפור קבוע. הגבות המסגרת לפנים ויש להתאים את הגבות לפי מבנה הפנים, לכן כדאי לבצע איפור ניסיון לפני שאתן מבצעות איפור קבוע בגבות. חשוב כי האיפור הקבוע באזור הגבות יהיה אך וק מחומרים איכותיים, היות וצבעים לא איכותיים בביצוע איפור קבוע, יכולים לשנות גוונים מוזרים כמו כחול או אדום.

מהן העלויות של איפור קבוע לגבות?
העלות של איפור קבוע לגבות יכול לנוע בין 800-2,000ש"ח המחירים משתנים בהתאם למכוני היופי השונים. יש לקחת חשבון את העלויות הנוספות של תחזוקה אחת לשנה או שנתיים בהתאם לדהייה של הצבע בגבות. יש לבחון עם המכון לאיפור קבוע או עם הקוסמטיקאית המתמחה באיפור קבוע מהם תנאי התמחור לתחזוקה קבועה. איפר קבוע בגבות, יכול להתאים לאלה שלא ניחנו בגבות מושלמות או בקרה של דלילות, חוסר אחידות, שיער לבן או הצורך בשינוי.